Yatağımdaki Serseri Hellions of Halstead Hall Serisi 2

8,8/10  (9 Oy) · 
24 okunma  · 
4 beğeni  · 
657 gösterim
Büyükannesinin "evlilik ültimatomu" karşısında öfkelenen Lord Jarret Sharpe, oyun masasında hiç de aşina olmadığı bir rakip karşısında şansı - ve de kalbi - üzerine bahse giriyor.

Anne babasının gizemli ölümü bir skandal haline gelen, kumarbazlığıyla ünlü Lord Jarret Sharpe ailenin bira fabrikasını yönetmeyi uysalca kabul eder, tabii bunun karşılığında büyükannesi bir yıl içerisinde evlenmesini şart koşmayacaktır. Ancak Annabel Lake, ona bir bahis önerdiğinde içindeki kumarbaz buna karşı koyamaz. Annabel oyun masasında kazanırsa Lord Jarret, genç kızın ailesi tarafından kurulan ve batmakta olan bira fabrikasını kurtaracaktır. Jarret kazanırsa, Annabel onunla bir gece geçirecektir. Ne var ki meydana gelen bir dizi talihsiz olay bütün planları altüst eder...

Jarret girdikleri bahsin ardındaki asıl niyeti keşfettiğinde, bu defa bahsin sonunda Annabel'in bedenini değil kalbini de kazanmaya ant içer.

"Aşk romanları okumayı seven herkes Sabrina Jeffries okumalı!"
-Lisa Kleypas-

"Büyüleyici."
-Booklist-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2011
 • Sayfa Sayısı:
  368
 • ISBN:
  9789944824774
 • Orijinal Adı:
  A Hellion in Her Bed
 • Çeviri:
  Ayhan Akbaş
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özge Uzun 
30 Mar 2015, Kitabı okudu, Puan vermedi

Bu türde o kadar çok kitap var ki artık insan seçerken çok daha dikkat ediyor. Ve ben bu kitabı tereddütsüz tavsiye edebilirim. Karakterler bu türdeki klasik yakışıklı zengin soylu adam, güzel fakir sıradan kız tiplemelerinin dışında. Bu yüzden daha çok sevdiğimi söyleyebilirim.

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
01 Haz 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Katıksız bir aşk romanı. Arada sırada okunan bir iki doz aşk romanı kış ortasında bahar esintisi yapıyor bana. Ve bu kitap da ziyadesiyle iyi geldi. Ben Özge Uzun tavsiye etti diye bundan başlamıştım,seri imiş meğerse, bu durumda sıralamaya bakarak arada ilaç niyetine okurum :)

angelsbooks 
04 Nis 2015, Kitabı okudu, 8/10 puan

Bu kitabın kahramanları Marki oğlu serseri bir kumarbaz olan Lord Jarret Sharpe ve bira fabrikası sahibi bir adamın kızı Annabel Lake. Konudan bahsetmiyorum çünkü bu romanlarda ana hatlar bellidir. Yalnız bu hikayenin tamamının iyi olduğunu söylemem gerek. Genelde özellikle finallerde üzerinde durulması gereken yerler 1-2 cümleyle bitiriliyor, bende bunu sevmiyorum. Bu sefer öyle olmamış. Hellions of Halstead Hall serisinin 2. kitabı. Seride 6 kitap var ve ben biraz ortadan dalmış oldum ama çok rahatsız eden bir durum yok. Her kitap Sharpe kardeşlerden birini anlatıyor, 6. kitap için durum farklı olabilir. Ek olarak temelde işlenen ayrı bir gizem de var. Sevdim ❤️

Kitaptan 1 Alıntı

angelsbooks 
04 Nis 2015, Kitabı okudu, İnceledi, 8/10 puan

Hayat, kaybettiklerin için acı çekmek değildi. Hayat, sahip olduklarının tadını çıkarmaktı, ne kadar zamana sahip olursan ol.

Yatağımdaki Serseri, Sabrina Jeffries (Sayfa 365)Yatağımdaki Serseri, Sabrina Jeffries (Sayfa 365)