Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Gönderi Oluştur

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

CNN de Hamas için , "Biz, terör eylemleri aracılığıyla insanları topluca katleden her yapıyı terör örgütü olarak değerlendiriyoruz." dedin ya... Hadi PKK'ya ve ortaklarına da "terör örgütü" desene!
Reklam
12 silindirli, 6.3 litre motor hacimli, 3.8 ton ağırlığında, 500 beygir gücünde benzinli motora sahip Audi A8'den inen Avrupa Parlamentosu Başkanı Ursula von der Leyen, herkesi "iklimi korumak için daha fazlasını yapmaya" çağırdı.
PAGANLARDAN DAHA İNSAN
Bridgerton" dizisinin yıldızı Nicola Coughlan'a, Filistin'i desteklediği için "iş alamayacaksın" dendi. "Size 'İş alamayacaksınız', 'Bunu yapmayacaksınız' deniyor. Ama şunu da düşünüyorum, eğer 'Masum insanların acı çekmesini istemiyorum' noktasından geliyorsanız, o zaman insanların tepkileri konusunda endişelenmiyorum." "Bana göre mesele her zaman tüm masum insanları desteklemekle ilgili oluyor ki bu kulağa fazla basit geliyor, ama bence durumlara bakıp şöyle düşünmelisiniz: 'Nereden gelmiş olursa olsun, kim olursa olsun masum insanları destekliyor muyuz?' Benim amacım bu."
Tip s...lanetlenmişi
İsrail Dışişleri Bakanı | Katz: "Erdoğan; İsrail'i çökertmeyi, Kudüs'ü fethetmeyi ve İslâm dünyasına liderlik etmeyi planlıyor."
İsrail Dışişleri Bakanı | Katz: "Erdoğan; İsrail'i çökertmeyi, Kudüs'ü fethetmeyi ve İslâm dünyasına liderlik etmeyi planlıyor." Dikkatle okuyalım. İran demiyor.
Reklam
HÜDA PAR'a yakınlığıyla bilinen Peygamber Sevdalıları Vakfı Eskişehir'de İslam düşmanlarına gereken cevabı vermiş.
Her Türk Atatürk olmak zorundadır.
İki Mustafa Kemal vardır: Biri benim, et ve kemikten, geçici Mustafa Kemal... Diğeri Ölümsüz Mustafa Kemal… Onu "ben" kelimesiyle anlatamam; o, ben değildir, o bizdir! O, ülkemizin her köşesinde yeni fikir ve yeni hayat için, büyük ülkü için uğraşan aydın ve savaşçı bir topluluktur. Ben, onların rüyasıyım sadece. Benim girişimlerim, onların özlemini çektikleri şeyleri tatmin içindir. O Mustafa Kemal sensin; o Mustafa Kemal sizsiniz, hepinizsiniz. Geçici olmayan Mustafa Kemal, yaşaması ve başarılı olması gereken, Ölümsüz Mustafa Kemal sizlersiniz! Mustafa Kemal Atatürk
Rezil Paganlar Taptığınız West
ABD'nin; Küresel gücü de, Demokrasisi de, Özgürlük söylemi de, İtibar ve kredisi de, Üniversite hareketi ile bitti. İsrail ABD'yi resmen gömdü, bitirdi. Yeni bir gençlik hareketi, bir toplumsal dalga, ABD düzenini değiştirecek. Onlar yeni dünya düzeni kuracaklardı. Kendi düzenlerini kaybedecek hale geldiler. ABD için tarihin sonu başladı. Felsefe Bölümü Başkanı Noelle McAfee, Filistin'e destek eylemlerine katıldığı, öğrencilere destek verdiği için gözaltına alındı. ABD Budur!
ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken Çin'e geldi ve kırmızı halısız karşılandı Blinken'i Çin Dışişleri Bakanlığından yetkili biri değil Şanghay şehrinin yetkilileri karşıladı.
Reklam
Muhteşem bi Foto
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da hayatını kaybeden Hasan Kılıç Hocaefendi için Fatih Camii’nde düzenlenen cenaze törenine katıldı. Bu ülke Şeyhler, dervişler, mollalar, Alimler hocalar hacılar dindarlar tarafından kurtarıldı
1.499 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.