• THE CONNEXİON Gribal Enfeksiyonda 38 yıldır uzman Profesör doktor İtalyan gazetesinde köşe yazısında yazmış olduğu CORONA gerçekleri bu gerçekleri söyledikten sonra 38 yıllık Profesörün meslek hayatına son verilmiş. Yabancı dil bilmeyenler için yazının çevirisi ve düzenlemesi bana aittir hiç bir değişlik yapmadan olduğu gibi size aktırıyorum Sitenin linkini bırakıyorum isteyenler bakabilir. connexionfrance.com
  Gribal Enfeksiyonda 38 yıldır uzman Profesör yapmış olduğu köşe yazısı
  CORONA GERÇEĞİ !
  Size okuyacağım bu belgeyi sadece paylaşmanız değil çokta önemsemeniz gerekiyor Ne medya, ne televizyon, ne politikacılar,
  söyleyeceklerimi söyler! Covid-19 yapay zeka aşısının dijital kimliğini, sertifikasını,19 ise yapıldığı yılı gösteriyor
  Covid-19 Virüsün adı değil ! Dikkat ! Covid-19 Uluslararası kontrolü ve azaltılması planıdır! Bu yıllardan beri programlanan bir durumdur ve 2020 yılında başlatıldı. Yapılan aşılar yoluyla bağışıklık sisteminin zayıflatılması virüsü tekrar aktif hale getirdi. Kullanmak istedikleri aşı ise şimdiye kadar kullanılan aşıların en korkuncu! Nüfusun %80 yok etmeyi planlayan hayatı doğrudan cehenneme çevirecek bir durum. Kendinize kesinlikle test yaptırmayın! Teste güvenmeyin. Defalarca söyledim bunu Testi üretenler bile Testin SARS COV-2 virüsünü tespit etmediğini söylüyor. Sadece tamamen zararsız, ufacık virüsler ve vücudumuzdan atılan hücre atıklarını buluyor. Test edilenlerin %90'ı pozitif çıkıyor. Hedefte zaten bu. Bu hedefle çocukları da test etmeye başladılar. 11 mayıs 2020'de hiçbir gazete, hiçbir televizyon, hiçbir dünyadaki okullarda test edildiğine dair tek bir haber yapmadılar. Haftada 700 bin test kimse bundan tek kelime bahsetmedi. Eğer çocuklarınızın test sonucu pozitif çıkarsa bütün aile ve yakın tanıdıklar mecburi olarak test edilir. Bu şarlatanları, gerçeği gizleyenleri dinlemeyin! Sizler asla hasta değilsiniz testleri pozitif çıkanlar sizler sağlıklı taşıyıcılarsınız. Vücudunuzda virüs olması hasta olduğu manasına gelmez. Ancak bu teste pozitif olarak gözükür. Ama bu test sağlık hizmetindeki memurlara ayda 2-3 kere tekrarlanıyor. Hedefledikleri tek bir şey var. Oda pozitif sonuç çıkartıp sizi hasta olduğunuza inandırmak. Ama aslında diğerleri önünde tehlikeli olarak etiketlemek. Testi reddetmeniz aşıdan kurtulmanızın tek yoludur. Bu aşı yapıldıktan sonra hepimiz hasta olacağız. Zayıflatılmış bir vücutta ölüme gideceğiz. Kendinizi kurtarmanızın tek çözümü insanları test yaptırmaması olduğunun anlaşılması gerekiyor. Müsaade etmeyin .
  Sizi tuzağa düşürmelerine fırsat vermeyin. Covid-19 kitle imha silahıdır ve bundan kurtulmanın tek yolu test yaptırmamaktır. Televizyondaki Medya maymunları bunları size söylemez. Politikacılarda bu düzenin piyonlarıdır. Özellikle bir doktor olan başbakan yardımcısı gerçekleri söylemedikleri için kendinden utanmalılar! Aşılanan insanların çoğu bu toplumdan yok olacak
  Aşı olmayanın seyahat etmesi sinemaya gitmesi hatta evden çıkması mümkün olmayacak. Bu durum saten şuan yaşanıyor HES kodu ile Aşılandığımız zaman HES kodlarına işlenecek HES kodsuz hiçbir yere gidilemeyecek Türkiye bunun için pilot bölge olarak seçildi. Kitle aşılamaları için hazırlıklar medya ve büyük şirketlerin desteğiyle başlatıldı. Ölürüm de Aşı asla yaptırmam!
 • «Dünya olaylarının bugünkü durumunda Türkiye'nin ırkçı ve Turancı olması lâzım geldiğini iddia edenler hangi millete faydalı, kimlerin maksadına yararlıdırlar?
  Türk milletine yalnız belâ ve felâket getirecek olan bu fikirleri yürütmek isteyenlerin, Türk milletine hiçbir hizmetleri olmayacağı muhakkaktır. Bu Hareketlerden yalnızca yabancılar faydalanabilirler. Fesatçılar, yabancılara bilerek mi hizmet ediyorlar? Bunları hüküm olarak kestirmek bugün mümkün değildir. Ama yabancıya hizmet kastı ve yabancının yakın ilgisi hiçbir zaman meydana çıkmasa dahi hareketlerin Türk milletine, Türk vatanına zararlı olması ve bunlardan yalnız yabancıların faydalanmış olması söz götürmez bir hakikattir.»
  İSMET İNÖNÜ
  (Cumhurbaşkanı)
  19 Mayıs 1944
 • Okullarda çocukları her sabah, Andımız için, İstiklal Marşı için, 19 Mayıs'ta, 23 Nisan'da, 10 Kasım'da; bütün özel günlerde, yağmura, kışa, soğuğa, sıcağa bakmadan bahçede ayakta dikmek, "Sen değersizsin. Bu anlattığımız şeyler, senden çok daha değerli," demektir. Özel günlerde "Çocuklara bir şey anlatmak istiyorsanız önce onları sıcak, rahat bir yere oturtun. Siz bir şeyi nasıl dinlemeyi tercih ediyorsanız onlara da o koşulları sağlayın," diyorum ve çok kişiden "Bunu söylemek için 10 Kasım'ı/24 Kasımı/23 Nisanı/19 Mayıs'ı mu buldunuz! Sizin niyetiniz başka! Madem ataları onlar için bunca şeye katlanmış, onlar da azıcık üşüsünler, küçük bir fedakârlıkta bulunsunlar, bir şey olmaz!" gibi öfkeli tepkiler alıyorum. Bu geleneksel yaklaşım, herkes oturmuş yemek yerken çocuğun oturacak bir yeri hak etmeyebileceğini çocuğa ihtimal dahilinde de olsa öğreten anlayışla aynı. Çocuk herhangi bir fedakârlıkta bulunmak istediğinde bunu kendi rızasıyla yapmalıdır; başka türlü bir zorlama, bize fedakâr değil, otorite karşısında korkak, içten pazarlıklı ve düzenbaz bireyler olarak dönecektir.
 • "Samsun'a ne zaman çıktım?" diye sorar.
  Tarihçiler, hemen yanıt verir: "19 Mayıs 1919'da!"
  Yüzü aydınlanan Atatürk,
  "İşte benim doğduğum gün!" der.
 • 235 syf.
  ·Puan vermedi
  Kur'an'ı Kerim'i bir şifre kitabı olarak gören bazı aklıevveller 19 sayısına bir önem atfediyor. Sanki böyle bir şifre olunca çok değerli, yüceler yücesi olacak:) Lan millet okuduğunu anlamıyor, açıp yüzüne bile bakmıyor kaldı ki şifre çözecek:)) Biri de demiş Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkması bu mübarek!!! sayının mucizevi yönünü gösterir diye. Yazık valla:)) Neyse Cem Akaş deneysel roman türünde eserler veren kıymetli bir yazar. Bu kitabında 114 bölümde 19'un katlarını önemseyerek bir hikaye anlatmış. Bölüm isimleri de Kur'an-ı Kerim'in sure isimlerinden esinlenilmiş. Herkese hitap etmez belki ama ilgilisi için özgün bir kitap. Selamlar saygılar...
 • Bir insan 1881'de doğacak 19 yıl sonra İstanbul'a gelecek. 19 yıl sonra Samsun'a çıkacak ve 19 yıl sonra ölecek. Üstüne üstlük Samsun'a 19 kişiyle çıkacak ve bu tarih ; 19 Mayıs 1919 olacak.

  Çanakkale'ye 57. Alaya atanacak sonra da vefat ettiği yaş 57 olacak.

  Bunlar yetmiyormuş gibi MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ismide 19 harf olacak...