Giriş Yap
deli.
@MrsDemirel
Düşler sokağı. Duman Ah delibalım, seninle yan yana olmak varken niye bu uzaklık? youtu.be/Ay9f2S-OxhU Seninle belki, hani olur ya bir duman konserinde... Dünyada ölümden başkası yalan..
deli.
lise
cehennemin dibi..
ütopya
71 okur puanı
07 Haz 2021 tarihinde katıldı
Şu anda okuduğu kitap
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
* Senden sonra bu şarkıyı asla dinlemem demiştim çünkü Kaan her nerdesın bal dediğinde canım yanacaktı biliyorum. Ama itiraf etmeliyim ki dayanamadım 2 gün sonra yine bu şarkıda buldum kendimi. Yeni yıla bu şarkıyla girdik. Tam 2 hafta önce duman şarkılarıyla yılı bitirip o zaman bol senli yıllar diyerek yeni yıla girmiştim. Aslında boşver her şeyi alışkınım ben bu huzursuzluğa boşluğa... Bir yorum vardı 'bal' diye sevmeyin gidiyor diye. Aslında gittin mi bunu da bilmiyorum. Ama o yorumu gördüm hatta sana atıcaktım ki seni üzer diye atmadım çunku bana gore hep bırlıkte olucaktık. Sadece tek bildiğim bala alerjim olmasına rağmen sana ' bal'' demenin güzelliğiydi. çünkü bal diye sevmek dumancıların anlayacağı tek şeydi. Bal derdim sana sadece gülümserdin. Beraber dinlerdik her şarkıyı en çokta dumanı. Şarkı söyleyecektik duman konserinde ve sabah güneşin doğuşunu izliycektik aynı gün. Bu yorumu görmeyeceksın belki zaten gör diye de yazmıyorum. Ya da kım bilir sırf sen oku dıye yazıyorumdur. Ama umarım okursun. Sana hep açık kapı bırakıcam. Hani şey demiştim ya her canın yandıgında benı ara. Saat kaç olursa mekan neresı olursa hatta yasın kac olursa olsun ara , bir yolunu bul ve ara... Hiç yorum yazmadım ama yazıyorum işte tutmaz ve sende görmezsin biliyorum ama keşke görsen.Umudumu hiç kaybetmedim sadece içimde burukluktan meydana gelmiş bi saltanat var. Bu anlattıgımı sadece konusurken boğazına diken batanlar ve gözler kapalıyken bile gözyaşı akıtanlar anlar. Ben bekliyorum, bekliycem. Sana hep derdim o hayalleri ben boşa kurmadım yine söylüyorum. Bal, zehirsiz olabilir ama zehir balsız asla... bunu sana 3 4 gun once yazmıstım çünkü bu hep böyleydi hayatımda belirli dönemlerde kötü seyler yasanır ve ben bıraz daha büyürdüm. Ama ne komik değil mi sen büyümek isterdin ama hep minik olarak kalmak isterdin ve sen yinede her sanıye buyurdun belkide hayat bu zıtlık kadar acımasızdı. Küçükken büyümeyi hayal edip büyüdüğümüzde de çocuk olmak ıcın her seyımızı verebılecegımız kadar trajediydi her şey... Yazacak çok şeyim var. Konuşacak çok şey.. Ama artık yormak ıstemıyorum kendımı cunku hep bır engel hep bır sorun emınım kı yazsam bıle bu yorum asla üste çıkmayacak hep altlarda kalıp kaybolacak yaşanan onca şey gibi ama dediğim gibi umudum biterse sende bitersin. Umudumu yeşerten sensin. Sana söyleceklerim bu kadar bal:) Ben beklerim hiç gelmesen bile ama umutsuzluğa düşersem bir kere; beni bulana aşk olsun. Ha bu arada ağlamıyorum desemde sen inanma sadece bazen akıyor ama ağlamıyorum olur ya belki hisseder üzülürsün diye. Sürekli ağlardın , hayatımın en kırılganı en naifi, en iyisi ve dahasıydın hala öylesin. Bekliyorum haberin olsun. Kendine çook iyi bak bal:) Son bir cümleyle bitirip bekleyişime devam edeceğim. Hiç kimsenın seni değersiz hissettirmesine izin verme , sen birinin her şeyisin':)🖤 ''Sayamayacağın kadar öpücük, yıldızlar kadar öpücük bir tanem:))'' Duman- Bal.
·
1 yorumun tümünü gör
deli. tekrar paylaştı.
"Başka bir dünya mümkün mü sadece ikimizin olacağı? Pembe süvarilerin kapkara sözcüklerini duymadan dizine uzanabileceğim bir dünya yok mu? Aşkta gurur olmaz derler doğru, her şeyi yakıp yanına gelebileceğim, dizine yatabileceğim kokunu içime çekebileceğim bir dünya yok mu?" S.
·
Reklam
·
Reklamlar hakkında
deli. tekrar paylaştı.
Ah Maria...
Niçin rüzgârlı sonbahar akşamlarında , sessizce yan yana yürüyerek ruhlarımızın konuştuğunu dinleyemiyoruz? Niçin yanımda değilsin ?
·
7 yorumun tümünü gör
deli. tekrar paylaştı.
Onu kucaklamak, yeryüzündeki bütün kötülüklerden korumak istedim.
·
deli. tekrar paylaştı.
Ahlak konusunda büyük yanılgılarımız var. Ahlakı sadece cinsellik ile bağdaştırıyoruz. Halbuki ambulansın peşine takılıp yol ihlali yapmak, turisti kazıklamak, insanların ne giydiğine, ne içtiğine karışmak, doğayı kirletmek, iyiliği suistimal etmek de ahlak ile alakalı şeyler.
·
2
158
1.578 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14