1000Kitap Logosu
Mürselin zengin
Mürselin zengin
Mürselin zengin
TAKİP ET
Mürselin zengin
@Murselin20
Öğretmen
Lisans
68 okur puanı
13 Oca 2019 tarihinde katıldı.
70
Kitap
60
İnceleme
1
Alıntı
5
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Mürselin zengin
Kitabın Hikayesi'ni inceledi.
120 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Kitabın Hikayesi Yazar Muhammet Yıldız tarafından kaleme alınmış harika bir kitap. Trabzon’dan başlayıp, İstanbul ile taçlanan bir yolculuk. Kitap yazmak isteyen yazarlara yol gösterici bir eser. Kitabı okuyunca bu serüvenin çok büyük bir emekle yazıldığını gördüm. Kitap Başlarken, Yazar Hikayesi, Editör Hikayesi, Çizer Hikayesi, Grafiker Hikayesi, Matbaa Hikayesi, Kitapçı Hikayesi, Okur Hikayesi, ve Sözlük bölümlerini içeren 9 bölümden oluşmuş. Her bir bölüm heyecanlı ilginç anlatımlar hikayeler, özlü sözler ile süslenmiş. 116 sayfalık eserin sonunda her yaşa uygun ancak ilkokuldan itibaren tavsiye ediyorum. Bu eser için yazarımıza be Hasbahçe yayınlarına teşekkür ederim.
Kitabın Hikayesi
OKUYACAKLARIMA EKLE
5
Gülme yeteneği bize hediyedir. Bu yeteneği kullanmak ise bizim kendimize hediyemizdir. Bir gülümsemeyi paylaşmak da bizim başkalarına hediyemizdir.
3
Mürselin zengin
Doğru Tutumların Gücü'ü inceledi.
160 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Ayak izi bırakmak; ayağa kalktığınız, bahaneleri bir kenara bıraktığınız, elinizdekileri kullandığınız ve hepsinden iyisi de, sizi siz yapan özelliklerinizle diğer insanların üzerinde olumlu bir etki bıraktığınız anlamına gelir. Sadece mezarlarında yatanlar sorunsuz insanlardır. “ Doğru Tutunların Gücü” yazar Sam Glenn tarafından kaleme alınmış, Arıtan yayınevinden çıkmış. 156 sayfa kitap. Çevirmen Tuğba Çekinirer’e bu güzel eseri bize tanıttığı İçin teşekkür ederim. Kitapta bizi bize anlatan 15 bölüm var. Bölümler özdeyişler ile renklendirilmiş. Ayrıca hayat hikayesi ile de bizden birisi olduğunu hissettirmiş. Ben her bölüme hayran oldum. Yazarımız kolay yoldan başarıyı yakalamamış. Ancak başarıyı çok kolay ve güzel anlatmış. Ayak izi bırakmak İçin.. bir sebebiniz bir hayaliniz olsun.. keyifli okumalar..
Doğru Tutumların Gücü
OKUYACAKLARIMA EKLE
3