Dalechnite zvezdi,
kogato bqhme rIka za rIka
bqha blestqsti za teb.
Sega si nadaleche.
Vsichki zvezdi za men izgasnaha...Nali nay-krasivata lyubov
izglejda nevIzmojna za blyubenite.
O, nedostijima moq
do smirt sim vlyuben v teb..Ti si moq lyubov, moq sIdba
Ti si vsichko za men, lek za moqta dusha.
ti si smisIla na moq jivot,
kato izgrqvqshto slIntse si v utrinta.
Ti i na daleche da si.
Zavinagi v sIrtseto si mi.
Ti ot Boga napisanoto prednapisanie si mi....
-Can Akın-