Zeynep su

Cinsiyet ayrımı yapan toplumlara tahammül edemiyorum, hele ki cinsiyet ayrımı yapan ailelere hiç tahammül edemiyorum. İnsanlar neden cinsiyetllerimizi bizim seçemediğimizi anlamıyorlar, tıpkı ailelerimizi bizlerin seçemediği gibi. Biz ailelerimizi o şekilde kabul ederken neden aileler cinsiyetimizi olduğu gibi kabül etmiyor. Bu insanlar kadınlara adalet borçlu
Reklam
"Bizi mutlu eden şey bir şeyin sahibi olmak değil, tadına varmaktır."
Zeynep su
Bir kitabı okumaya başladı
Kararı Ben Veririm
Kararı Ben VeririmEsra Ezmeci
6.9/10 · 3.133 okunma

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
"Geçmişinde fazla incitilmiş, cesaretini kaybetmiş, hala geçmişin esaretinde yaşayan birçok insan, geleceği umutla bakamıyor. Ama geçmişten kurtulmanın tek bir yolu var, kötü deneyimlerle dolu bir geçmişten muhteşem bir gelecek yaratmak."
Reklam
Bir şeyler bitmesi gerekiyorsa bırakın bitsin, kontrol etmeye çalışmayın. Vazgeçmekten, bırakmaktan korkmayın. Hayat size daha iyisini verecekse kontrol ederek, daha kötüsüne katlanarak, hayatın sürprizlerini yok etmeyin. Hayatın akışı içinde gitmeyi öğrenirseniz tam da ihtiyacınız olan yere varırsınız. Burası kaybetmekten korkarak, benliğinizin olmasını düşündüğü yer değil, burası gerçekten korkmadan olmanız gereken yer
Hayatta başarılı olmanın en büyük sırrı kendinize olan inancınızdadır. Bırakın doğanız ortaya çıksın. Eğer siz siz olursanız sabırla ve istikrarla yürüdüğünüz yolda zaten başarı ve tatmin sizi bulacaktır.
"Küçük şeyler için savaşmayı bıraktığınızda dünyanız çok daha güzel olacak."
Sizi değerli kılan şey dış dünyadaki insanların onayı değildir. İnsanları sevin ama değerli hissetmek için onlara bağımlı olmayın.
Zeynep su
Bir kitabı okumaya başladı
Düştüğünde Kalkarsan Hayat Güzeldir
Düştüğünde Kalkarsan Hayat GüzeldirEsra Ezmeci
7.4/10 · 4.943 okunma
Reklam
Zeynep su
Bir kitabı okumayı düşünüyor
Vazgeçilmez Olmanın Sırrı
Vazgeçilmez Olmanın SırrıEsra Ezmeci
7.2/10 · 556 okunma
"Bazı şeyleri hayal gücümüze bırakmak, yapabileceğimiz en iyi şeydir."
Bir kalp sırtına kaç hançer sığdırabilir? Kaç parçaya bölünebilir? Kaç defa kırılabilir? Kaç defa tuzla buz olabilir? Kaç defa inancı yıkılabilir? Kaç defa merhametini kaybeder? Kaç defa masumiyetinden vurulur? Bir kalp daha kaç acıya katlanabilir?
35 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.