Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Burada kalsın
İstanbul 'un ahmak ıslatan bir yağışı var! BOFa, Pazartesiye hazır mısın?👿 Şu şeytanlarımızı dökelim Ramazan 'a girmeden 🥶
Sahile kadar yürüdüm, hafif yağmur çiseliyordu. Ahmak ıslatan cinstendi yağmur, benim için sorun olması söz konusu değildi. Ben çok fena yalnız bir adamım üstadım, dedim, yürürken. Bu laflar hoşuma gider.
Ahmak ıslatan
Yıprandığını bir tek senin bilmen kıvranış Ağladığını kendin görmen, ruhen yıkılış Zaten anlatsanda anlamazlar,Bir anlamda yüklemezler.
Ahmak ıslatan
Uyanmak zor,uykunu bölmedikçe kurtuluş, Çıkışı bulamadığın yol üzeri, gözün kapalı yıpranış, Yıprandığını bir tek senin bilmen kıvranış, Ağladığını kendin görmen, ruhen yıkılış.
1
Kaybedecek hiçbir şeyin kalmadığında, hayatın karşısında ellerin cebinde durursun. Kimse için ruhunun önünü iliklemez, hiçbir şey için yüzünü naylon bir gülümseme ile ağrıtmazsın. Kimse için derbeder kalbinin saçakları gibi sarkan gömleğini içine sokmaz, onay mercilerinin...
23418
180 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.