Ayşe gökoğlu

Ayşe gökoğlu
@ayse__gokoglu
14 okur puanı
Şubat 2023 tarihinde katıldı
"Yol bir arınmadır çoğu zaman benim için. Kendime karşı olan öfkemi dizginledikten sonra sadeleşmeye de fırsatım olmaya başlıyor. Gecenin sabaha giden saatlerinde su damlası gibi bir hisle, eksiltiyorum kalabalığı. Eksilttiğim yalancı kalabalıkların hırpalaması geçiyor hayatımdan. Bir bir uzaklaşıyorum artık. Eksiliyor, sadeleşiyor, çocukluğuma yaklaşıyorum. Yolun yarısına gelmişken, uslanıyorum. Gidecek yolum azaldıkça üstümdeki tortular uçuşuyor.. Ve hoşça kal demeyi artık çok iyi beceriyorum."
Reklam
Bu hayat bana; İnsanların gülemediği için ağladığını, Susamadığı için konuştuğunu, Ölemediği için yaşadığını öğretti. "Bob Marley"
"Sevgiyi muhteşem bir iyilikle, yücelikle birlikte düşünmek gibi evrensel bir hatamız var. Oysa bencil bencilce sever, zalim zalimce. Sevgi asla sevenden daha iyi değildir."

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
"İyileşme yolculuğunda öyle bir noktaya gelirsiniz ki, diğer insanları doğru olanı yapmaya ikna etmekten vazgeçersiniz; sadece onların seçimlerini gözlemler, karakterlerini anlarsınız ve hayatınızda neye izin vereceğinize karar verirsiniz."
Kusursuz sevgiyi sevmiyorum. Bir insan seni en kusurlu halinle sevmeli. Hani saçın başın dağınık, burnun akıyorken. Belki en çok kilo aldığın vakit, belki en çekilmez olduğun an. birbirinizi en berbat haliyle taşıyabiliyorsanız bence gerçekten seviyorsunuz.
Reklam
Reklam
115 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.