• Google Ads ile Google Analytics arasında etkili bir Reklam - İstatistik yönetimi yapabilirsiniz. Örneğin; 100 dolarlık reklam verdiğinizde bu reklamdan kaç kişi sitenize gelmiş, ne kadar süre sitede durmuş, kaç sayfa incelemiş, hangi sayfada iken çıkış yapmış veya hangi ürünü satın almış görebilirsiniz. Kısacası, Analytics hesabınızdan bu ve buna benzer birçok özelliğe erişebilir, verdiğiniz reklamın takibini yapabilirsiniz. Sy. 113
  Kaan Gülten
  Sayfa 113 - Webtures
 • Yüzlerce kitap okuyup(!) halâ cahil cahil konuşan, söyledikleriyle insanları zan altına sokan, bununla kalmayıp birde insanları kendi yanlarına almak için rahatsız oldukları sayfaları ifşa eden 1k kullanıcıları.
  Gerçekten sizin benimle sorununuz ne anlamıyorum. Şu sitede kimseye şahsıma dair fikir paylaşımında bulunmadım. Sadece bir kişiyi tanıyorum onunla konuşuyorum. Yani zerre muhabbetim olmadı sizlerle.
  Fikirlerim, (ki ben zorunda kalmadıkça fikir beyan etmem) iletilerim, alıntılarımsa sizi rahatsız eden İNSAN gibi söyleyin konuşalım. Biri çıkar ismimdeki şapkalı a ya kafa takar, biri çıkar cadı avı diye gönderi paylaşır. Sonrada beni engelliyorlar yorum yapamıyorum.
  Bu yaptığınızın adı ne?
  Güya ben suçluyum cevap vermiyorum sanıyor insanlar. Ki alakası yok engelden dolayı yazamıyorum.
  Af buyrun bu ne edepsizlik yahu!
  Sorun mu var onu konuşalım oturmuş gereksiz işlerle uğraşıyorsunuz.

  Allah şahidim bunu yapanlar hakkıma giriyorlar.


  Allah'ım herkese hakkımı helal ediyorum.
  Hakkımı bana sen ver!
  Ben senden istiyorum.
 • Merhaba Sayın 1k okurları;

  Sitede çoğalmaya başlayan bir hususu kangren olmaktan kurtaralım ve Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret içerin bütün iletileri;

  "5816 ATATÜRK ALEYHiNE iŞLENEN SUÇLAR
  HAKKINDA KANUN" Maddesi uyarınca şikayet edelim.

  Şikayet metniniz örnek olarak sadece şu olsun:
  "Türkiye Cumhuriyeti'nin 5816 Numaralı Kanunu ihlal edilmiş, Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret edilmiştir. İletiyi yayından kaldırınız."

  Paylaşın ve bütün hakaret içeren iletileri, incelemeleri, alıntıları şikayet edin. Yönetim kanun maddesi karşısında iletiyi kaldıracaktır! İletilere yorum yapmak sinir katsayınızı artıracağından, şikayet edip kaldırılmasını sağlayın. Emeği geçecek herkese teşekkürlerimi iletiyorum!

  İlgili Kanun Maddeleri:

  Madde 1 – Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret eden veya söven kimse bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ilecezalandırılır.

  Atatürk'ü temsil eden heykel, büst ve abideleri veyahut Atatürk'ün kabrini tahrip eden, kıran, bozan veya kirleten kimseye bir yıldan beş yıla kadar ağır hapis cezası verilir.

  Yukarki fıkralarda yazılı suçları işlemeye başkalarını teşvik eden kimse asıl fail gibi cezalandırılır.

  Madde 2 – Birinci maddede yazılı suçlar; iki veya daha fazla kimseler tarafından toplu olarak veya umumi veya umuma açık mahallerde yahut basın vasıtasiyle işlenirse hükmolunacak ceza yarı nispetinde artırılır.

  Birinci maddenin ikinci fıkrasında yazılı suçlar zor kullanılarak işlenir veya bu suretle işlenmesine teşebbüs olunursa verilecek ceza bir misli artırılır.

  Madde 3 – Bu kanunda yazılı suçlardan dolayı Cumhuriyet savcılıklarınca re'sen takibat yapılır.

  Burası Muz Cumhuriyeti değil! Şeyhler, Dervişler Cumhuriyeti Hiç Değildir!
 • Bu sitede yazdığım son ileti.
  Birilerinin ne hali varsa görsün !
  Bir şeye tepki gösterince prim yapıyor, begeni kasıyor oluyoruz.
  İyi madem, ne haliniz varsa görün !
  Lütfen bu iletiyi kimse beğenmesin.