Gün İlke Yıldırım, Kurt Gölü'ü inceledi.
15 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · Beğendi · 9/10 puan

John Verdon yine harika bir iş çıkartmış. Sonunda ters köşeye yatırıyor insanı. Bu tarz kitapları üniversitedeyken çok okurdum, Criminal Minds dizisini hala severek izlerim. O sebeple genelde suçluları çabuk tespit ederim ama yazar John Amca olduğunda ancak %50 sini doğru tahmin edebiliyorum. Diğer kitapları sevdiyseniz bunu da seversiniz, ben okunmasını tavsiye ederim. =)

Gün İlke Yıldırım, Resimli Adam'ı inceledi.
15 Ağu 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 10/10 puan

Harika. Harika. Harika. Tek kelimeyle harika. Resimli Adam'ın dövmeleri hareketlenip 18 farklı hikayeyi anlatıyor. Bay Bradbury belli ki gezegenleri ve uzayı çok seviyor ama Mars'a özellikle bir ilgisi var sanki. İlk hikayeyi çok beğendim ama sonraki birkaç hikayeyi pek sevemedim, ne yalan söyleyeyim. 'Bu kitapta herhalde tek favori hikayem olacak' diye düşünmeye başlamışken ardı ardına vurucu hikayeler gelmeye başladı. Bitirdiğimde Resimli Adam'ın kendi hikayesi dahil hepsinin tadı damağımda kaldı. Bu kitaptan "Criminal Minds" dizisindeki 'Dr. Spencer Reid' karakteri bahsettiğinde haberdar olmuştum. (Size bir şeyler katan dizileri de sevin arkadaşlar.) Sonuç olarak yıldızlı tavsiyemdir, okuyun okutun efendim.. =)

"Hayal gücü bilgiden çok daha önemlidir. Bilgi sınırlıdır fakat hayal gücü dünyalar kadardır." Criminal Minds

Dizi Repliği
"Hayal gücü bilgiden çok daha önemlidir.
Bilgi sınırlıdır fakat hayal gücü dünyalar kadardır..." (Criminal Minds)

Derler ki aşk; birine seni yok etme gücünü verip, bunu kullanmayacağı konusunda ona güvenmektir.

Criminal Minds

Burası kitaplar için ama dizi de sevdiğinizi düşünüyorum. İşte Criminal Minds Sezon 1 9. bölüm Yorumum http://cahilokur.blogspot.com.tr/...sezon-1-bolum-9.html

"Bazen bir söz yoktur. O gün ne olduğunu özetleyecek zekice bir alıntı yoktur. Bazen gün, sadece biter."
Criminal Minds