1000Kitap Logosu
öylesine biri işte
TAKİP ET
öylesine biri işte
@elifnurdmr
2 okur puanı
15 Şub 2021 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
- “Eğer çok yakın zamanda ölürsem... diye dısıldadım , -bil ki bu hayatta biraz daha kalsaydım sana aşık okurdum Cihan Karahanlı. Bunu hiç unutma” Karşılıksız olsa da...” - Eğer çok yakın zamanda ölürsen... diye fısıldadı, bil ki bu hayatta biraz daha kalsaydın sana aşık olurdum Deniz. Sen ölmeyeceksin...” diye ekledi ve devam etti, ben sana aşık olacağım.”
Beyza Alkoç
Sayfa 222 - indigo kitap DENİZ VE CİHAN
“ Bir varmış bir yokmuş... Bir zamanlar bir ışık perisi varmış. En büyük dileği uçmakmış. Bunu o kadar çok dilemiş ki bir gün ona uçma yeteneği bahşedilmiş. Uça uça dağların birinin en yüksek yerine Saray yapmış... Ama o Sarayda yapayalnız kalmış. Çünkü Saray o kadar yüksekteymiş ki uçmadan ulaşmak imkansızmış. En büyük dileği gerçek olmuş,ama bu dilek onu tek başına bırakmış. Hayalini yaşayacağı o evde yapayalnız kalmış.
Beyza Alkoç
Sayfa 144 - Işık perisi
- Selam... Döndük dolaştık ve yine burdayız.:) - Selam... - Ama bu sefer aramızda pek bir mesafe yok, ha? :) - Sahi ya, kaç km var ki aramızda ? Dur, haritadan hesaplayacağım... - ilginç bir sayı çıktı... Bizim alışık olmadığımız bir sayı... - Ne çıktı? - Tam tamına bir km... sadece ve sadece bir km . Ne eksik ne fazla birnlerce km’den bir km ye