Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Şeriatçıların dini-cinsel fantezileri
Bursa Emniyet Müdürlüğüne bir ihbar geldi; ''Uğur Hoca kız çocuklarına istismarda bulunuyor.'' Yasak aşkının 'Beni hocamdan istemelisin' dediği kadının ifadesi; ''Ahmet, beni badeleme için dergaha götürdü.'' -Hocam cennete...
Dönemin Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu, 45 çocuğun tecavüze uğradığı Ensar Vakfı ile ilgili “Bir kereden bir şey olmaz.” diyeli 7 sene oldu.
Dilan
Dilan
@unilereozgurluk
· 01 Mart 22:53
38 kişinin öldüğü Pamukova’daki tren kazasından sonra dönemin ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım “ ben çok rahatım o direksiyonu ben kullanmıyorum ki, niye istifa edeyim” diyeli 18 yıl oldu.
Sivil Toplum Kuruluşlarının Deprem Bölgesindeki Gönüllü Sayısı AFAD: 100.000+ TÜGVA: 12.000 İHH: 5943 Kızılay: 5211...
... AKP dönemi Kızılay Skandalları: 1) 8 milyon dolarlık yardım parasını Ensar Vakfı'na aktardı. Ve bunu Kızılay Başkanı Kerem Kınık aklamaya çalıştı.
... Depremin ardından eleştirilerin odağı olan Kızılay'ın başkanı Kerem Kınık'ın, vatandaşların gönderdiği bağışları ENSAR Vakfı'na aktarıldığının ortaya çıkmasının ardından kendini savunduğu sözler yeniden gündem oldu: "Vergi kaçırmak başkadır, vergiden kaçmak başkadır..."
23416
152 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.