1000Kitap Logosu
kevser çifçi
Karantina: Mahşerin Dört Atlısının Hikayesi'ni inceledi.
448 syf.
·
Beğendi
·
10/10 puan
öncelikle kitap okumaya KARANTİNA ile başlayıp sonra da kitabı daha okumamış insanlara kitabı kötüleyerek onları kararsız bırakan şahıslar gerçekten çok gereksiz ve aptal insanlarsınız.kitap 5 yıl önce çıkmış bi kitap o zamanın değişik konulu bi kitabıydı. cidden insanları anlayamıyorum. hem kitabı kötüleyip hem de yazara söyledikleriniz cidden çok saçma ve saygısızca.ama asıl olan da şu anki kitaplıklarının KARANTİNA ile büyümesi. sevediğiniz kitapları insanların gözüne sokup o kitabı kötülemeyin. saçma sapan hareketler
Karantina: Mahşerin Dört Atlısının Hikayesi
Okuyacaklarıma Ekle
6
Yorum
1
Paylaşım
27
Beğeni
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
En Yeniler
sè
Kitap isterse 10 yıl önce yazılmış olsun, bu kitabın iyi bir kitap olduğu anlamına gelmiyor. Kitapta Onur karakterinin Zeynep'e uyguladığı psikolojik şiddetin farkında değilsiniz herhalde. O zamana göre konusu farklı, demişsiniz. Hayır, değil. Televizyonda yayınlanan saçma lise muhabbetinin olduğu dizilere özenilerek yazılmış bir kitap bu. Şu an karantinadan esinlenmiş ve karantinayla büyümüş kitaplar için de aynı yorumu yaparım. Saçma bir şeye saçma demeyi öğrenmelisiniz bir an önce.
1
10
Feyza
Sonuçta Beyza Alkoç bu kitabını yazarken 18 yaşlarındaydı. Yazım dilinin kötü olması, dediğiniz gibi bu kadar nefret almasına sebebiyet vermemeli.
3
2
3 YANITIN TAMAMINI GÖSTER
Tıktok.kullananlara.beyin.vakfı
WNFJCMSKCKDM Beyza Alkoç hangi yaşta yazarsa yazsın,bu düşünceleri kabul edilebilir şeyler değil.O 18 yaşında bunları yazmış ama ben 15 yaşında bu yazdıklarının berbat ötesi olduğunu anlayabiliyorsam,o yazarken nasıl anlamamış ? Üstelik kadın haklarını ve kadınların böyle iğrenç gösterilmesini sağlayan bir roman(!) İçin , o zamanlar bu farklı bir konuydu diye bunu normalleştirmek ne demek ?? Üstelik karantina 1 ile karantina 5 arasındaki farkı sen "iyi anlamda" değişmis olarak söylüyorsun ama maalesef canım,her kitap gitgide biraz daha cringe oluyor.
6
Hastur Grimoire
Kitap da yazarı da yapılan bütün kötü yorumları hak ediyor. Herkesin kitap yazmamasını kanıtlayacak nitelikte.
19
9
19 YANITIN TAMAMINI GÖSTER
Elif Güldür
Kimsenin yazarın kalemiyle derdi yok içeriğiyle asıl derdimiz, atıp tutup sallanarak yapılmış yorumlar değil bunlar. Sayfada yazanı söyleyerek yapılmış yorumlar, eğer bir şeyi eleştirmek istiyorsan yazarı eleştir! Nasıl bir şekilde işlediyseniz beyninize biri bir şey deyince gözünüz dönüyor resmen. Ben 16 yaşımdayım ama kadını aşağılamak, eziklemek ile aşk arasındaki farkı biliyorum. Burada klasik okuyun gibi şeyler söylemeyceğim bende eğlenmek için okurum ama eğlencelik kitaplarla 'eğlencelik' kitaplar arasında cidden çok ufak bir çizgi var. Karantina tutarsızlıklarıyla, eziklemeleriyle bu sınırı aşıyor. Cidden bir durup 'acaba...?' diye sorun kendinize sonra en yukardaki 2 yorumu okuyun. Sırf içselleştirdiğiniz karakterleriniz eleştirildiği için hırslanıp onları daha da savunmak yerine derin bir nefes alıp mantıklıca sorguya çekin kendinizi.
1