Herkese Merhaba.

Daha önceden de bir manga arsivi paylaşmıştım. Ona da burdan bakabilirsiniz:#30647863

Biliyorsunuz ki internetten manga okumak her zaman icin eziyettir; reklamlardır, sayfa degistirirken beklemedir, fazla sarj yemesidir, istedigini cok uzun surede bulmandır... Daha da sıralanabilir. Şimdi paylaşacağım uygulamadan okuyabilmeniz icin internet gerekli; ancak herhangi bir reklam, beklemedir hicbir sey yok. Yuzlerce manganın sanki hepsini yüklemişsiniz gibi elinizin altında olacak.

Bu arada daha önceden attığım arsivde cok fazla manga yoktu ve bazılarının bölümleri eksikti. Bu program sayesinde kendiniz bölümleri de secebilirsiniz.

http://puzzmos.com/mosapp/

Şimdi bu linkten "Puzzmos"un son versiyonunu yükleyin. Programı açın ve sol sekmeden "Puzzmanga" sitesine girin. Uygulamada 3 tane daha site var, ama onlar çalışmıyor :) Bu bölümde isterseniz aratın, ister keşfedin istediginizi okuyabilirsiniz :)

Not: Bazı mangaların bazı bölümleri eksik. Bunun sebebi genellikle manganın o bölümlerinin türkçeye cevrilmemis olması. Mesela Bleach'in 200-287. bölümlerinin türkcesi yok, istediginiz siteye bakabilirsiniz. Bu tarz eksik bölümleri animeden takip etmekten veya ingilizce olarak okumaktan başka yapılacak bir sey yok arkadaşlar. Umarım en sevdiginiz mangaların bölümleri tam olur ;)

Sağlıcakla kalın...