Gönderi

389 syf.
·
Puan vermedi
·
25 günde okudu
Kader Kuyusu, kuyuyla başlayıp kuyuyla biten bir roman. Bazı sözler var ki, içinde kocaman bir hayat gizlidir. İnsan bu sözleri düşündüğü zaman, uzun bir ömrü bir ayna da görür sanki. Kuyu, işte tam da öyle kelimelerden biri bu roman için... Cizîra Botan Beyi Mir Bedirhan'ın torunu, Emin Ali Bedirhan'ın oğlu Celadet Ali Bedirhan'ın hayatını
Kader Kuyusu
Kader KuyusuMehmed Uzun · İthaki Yayınları · 20173,317 okunma
··
193 görüntüleme
Mustafa Diyar okurunun profil resmi
Davete icabet gibi bir vefâkârlık gösterdiğin için asıl biz teşekkür ederim. Güzel incelemiş ve duygunu yansıtmışsın. Sıkılmadan okunacak bir inceleme. Faydalı olur inşaallah bizlere. Bende de var bu kitap. Hediye geldi. İnşaallah sırası gelirse okuyacağım.
Fîlankes okurunun profil resmi
Beni ne kadar dilinize dolasanizda bitirdim ( biraz fazla uzun sürdü haklısınız :)) Umarim okunma sırası gelir güzel kitaptı. Sevdiklerim arasına girdi.
2 sonraki yanıtı göster
Yunus okurunun profil resmi
Kürtçesini okuyordum bir ara, sonra işler çıktı yarım kaldı. En kısa zamanda dönerim okumaya umarım. İnceleme de güzel olmuş yüreğinize sağlık.
Fîlankes okurunun profil resmi
Mutlaka oku çok güzel kitap dolu dolu hem tarih hem edebiyat hem yaşanmışlık... teşekkür ederim umarım tekrar okumaya fırsatın olur :)
1 sonraki yanıtı göster
Bu yorum görüntülenemiyor
βετül