Giriş Yap
Okur puanı nedir? Nasıl hesaplanır?
Okur puanınız, 1000Kitap üzerinde yaptığınız bütün etkinliklerin belirli oranlarda etki etmesiyle kendiliğinden hesaplanır. Okur puanına kitap okuma kayıtlarınız, bir gönderiyi beğenme etkinliğiniz, paylaşımlarınızın aldığı etkileşim oranı gibi 100'den fazla etki eden kriter vardır. ❗Özel olarak okuduğunuz kitapların okur puanınızı artırabilmesi için okuduğunuz kitabın %10'u adar inceleme eklemeniz gerekmektedir. Örneğin 100 kitap okuduysanız, en az 10 inceleme eklemelisiniz. İnceleme/kitap oranınız %10'un altına düştüğü zaman puanınız azalır. ❇️ Okur puanının reklam kapatma seçeneği dışında 1000Kitap'ı kullanımınız üzerinde doğrudan bir etkisi yoktur. Sadece profilinizi ziyaret eden okurların, profiliniz hakkında ilk bakışta bir bilgi olmasını sağlar. ❇️ 1000 okur puanına ulaştığınızda web sitesi üzerinden artık reklamları kapatabiliriz. Reklamları kapattığınızda, siz açana kadar bir daha hiçbir şekilde 1000Kitap üzerinde hem web sitemizde hem de mobil uygulamamızda reklam görmezsiniz. - 1000 okur puanına ulaştıktan sonra 1000kitap.com/ayarlar/reklamlar burayı ziyaret edebilirsiniz. Konu ile ilgili sorularınızı yorumlara yazabilirsiniz değerli okurlar. İyi okumalar. ❤️
·
Sırala
Önceden 500 puan istiyorlardı şimdi ona da zam gelmiş
Yanıt görüntülenemiyor
Önceden kitap reklamı yapılıyordu. Şuan gayrı ahlaki reklamlar veriyorsunuz. 1000kitap platformuna yakışmıyor. Bu böyle devam ederse uygulamayı kullanıp kullanmamayı gözden geçireceğim.
Reklamlar sizin neler izlediğinize, neleri takip ettiğinize göre yapay zeka tarafından karşınıza çıkarılıyor. Reklamlarda çıplaklık vb. görenlerin girdikleri siteleri, uygulamaları gözden geçirmelerini öneririm. :)
Arif bey, bu yalana gerçekten inanıyor musunuz? Trendyol reklamı çıkıyor bende mesela. Benim trendyol aramalarım bellidir. Ama burada trendyolda jartiyerli kadın görselleri düşüyor önüme?? Hiç jartiyer merakım olmadı?
Yorum görüntülenemiyor
Cinsel içerikli reklam çıkıyor sürekli.Düzeltin lütfen.Buraya kitap için giriyoruz.
Telefondan Google reklam kimliğini silerseniz reklam önerileri değişebilir. Internetten nasıl silindiğini bulabilirsiniz.
Bari adamakıllı bir reklam koyun 1k ya girme hevesim kaçıyor aşırı saçma bir reklam var sitede
Kırmızı simge kaç TL:)
Yorum görüntülenemiyor
Okur puanı ne işe yarıyor şimdi
ben 503 puandayım nye açılmıyor bende?
zam gelmis
2
4
31 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42