Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

Hakan Arıkan

548 syf.
·
Puan vermedi
·
658 günde okudu
Bab-ı Esrar (Cep Boy)
Bab-ı Esrar (Cep Boy)Ahmet Ümit
8.2/10 · 36,3bin okunma
Reklam
nasıl insanlarız biz?
sapıklık İslam'ın değil insanın ahlakının bir sonucudur
nasıl insanlarız biz?
içimizde öyle insanlar var ki profiline baksan sanatçı, gazeteci, yazar ve yazıyor ama bakıyorsun İslam'a ve müslümanlara hakaretten başka bir iş yapmıyor

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
·
Puan vermedi
Akritas Planı, 1963 senesinin başlarında Kıbrıs Cumhuriyeti hükûmetînde çoğunluğa sahip Kıbrıs Rumlarının, Kıbrıs Türklerini yönetimde zayıflatarak daha sonra Kıbrıs Cumhuriyeti'ni Yunanistan ile birleştirmeyi amaçlayan plan. Enosis fikrinde olduğu gibi Yunanistan ile Kıbrıs'ın birleşmesi şeklinde anılır.
Akritas Planı ve Kıbrıs
Akritas Planı ve KıbrısKemal Akmaral · Bilge Karınca Yayınları · 200415 okunma
175 syf.
·
Puan vermedi
Cinsellikte Hint felsefesini anlatıyor. İçinde cinsellikle ilgili ilginç bilgiler var. Cinselliğin bir tabu olduğu ve doğru düzgün konuşup yeni nesli aydınlatamatığımız bir toplum için okunmaya değer
Kamasutra
KamasutraAnonim · Altınpost Yayınları · 201238 okunma
Reklam
175 syf.
·
Puan vermedi
Kamasutra
KamasutraAnonim
6.8/10 · 38 okunma
Birini sevdiğin zaman şehrin nüfusu 1'e iner
·
Puan vermedi
Yılbaşı gecesi, belki, herkesi saran heyecana değecek kadar güzel bir gece değildir. Çok mutlu görünen iki kişi, belki dışarıdan bakanların düşündüğü kadar mutlu değildir. İstanbul’da bir garaj. İki yabancı. Orkide ve Kahraman. Saatler saniye gibi geçerken, hepimiz gibi, onlar da gitgide yalnızlaşıyor. Yine de yılbaşı gecesi herkesin, hiç değilse bir parça mutlu olmaya hakkı var.
Garaj
GarajKemal Hamamcıoğlu · Artemis Yayınları · 2015102 okunma
·
Puan vermedi
Amaçları, minicik bebekleri, insan denen o güzel halifeyi ‘organizma’dan ‘mekanizma’ya dönüştürmek. Onlar acımasız, para da çok umurlarında değil. Sahip olmak, her şeye sahip olmak, kıyametten sonra da yaşamak arzusundalar. Yaratılışın sırrına vakıf olamadıkları için, yaşam kaynağı tohumları ele geçirmek ve kirletmek istiyorlar. Rockefeller, Rothschild, Monsanto, Cargill, IMF, Dünya Ticaret Örgütü, CFR, Bush ya da Obama fark etmiyor. Hepsi ‘organik’ olarak birbirine bağlı. ‘Dünyanın kurtuluşu’ olarak sundukları ise hibrit, transgenik, ebter ve genetiğiyle oynanmış tekno-gıdalar. Kadınları kısırlaştıran, çocukları hasta eden, çiftçileri köleleştiren, doğayı mahveden kirli, ucube, haram gıdalar… “Bu şeytani gıdaları yemektense şere i bir şekilde ölmeyi tercih ederim” diyorsanız bu kitabı okuyun.
Deccal Tabakta
Deccal TabaktaKemal Özer · Hayykitap · 2010218 okunma
·
Puan vermedi
Beslenme, şefkatli anne ellerinden market raflarını 'süsleyen' sentetik gıdaların insafına terk edildiğinden beri sağlığımız da bozuldu. Gıda sektörü son derece rasyonel: Daha çok kazanmak için ne gerekiyorsa yapıyor. Yiyeceklerin tabiî hallerine tahammül edemiyorlar! Çünkü bizim için sağlık demek olan bu tabiîlik onlar nezdinde 'para' etmiyor. Büyük üreticiler ve onların emrindeki mühendisler, gıdaların raf ömrünü mümkün olduğunca uzatmak, rengini cazip kılmak, tadını değiştirmek, hacmini artırmak için gece gündüz çalışıyorlar. Bu 'yapay' değişimi sağlamak için de 'katkı maddeleri' kullanıyorlar. Ama 'küçük' bir sorun var: Bu katkı maddeleri hem sağlığımızı, hem de insanlığın geleceğini çok ciddi şekilde tehdit ediyor
Yediklerinizin İçinde Ne Var?
Yediklerinizin İçinde Ne Var?Kemal Özer · Hayykitap · 201279 okunma
Reklam
·
Puan vermedi
Nefsinin, neslinin, ailesinin ve sevdiklerinin sıhhatini düşünen hemen herkesin derdi aynı: Tamam! Hepimiz gıdanın iyisini, temizini istiyoruz! Peki, iyiyi nasıl anlayacağız, kötüyü nasıl ayırt edeceğiz? Dahası iyi gıda ne demek, hangi kıstaslar gıdayı iyi yapar? İyi gıdayı nereden bulacağız?
İyi Gıda Kötü Gıda
İyi Gıda Kötü GıdaKemal Özer · Hayykitap · 201782 okunma
·
Puan vermedi
Yeni dünya düzeni! Reklâm, moda, kredi kartları, facebook'lar, twitter'lar, cep telefonları, ipad'ler, sentetik toksik yiyecekler, 'güzellik' ürünleri ve hatta 'naylon mürşitler' ile esir alınan beden ve ruhlar ordusu... Toplumları bir arada tutacak dini, kültürel, geleneksel ve yerel ne varsa tahrif etmeyi ana ilke edinen bir düzen! Allah'ı dışlayıp insanı yapayalnız bırakan modernizm! Şeytanın kurumsallaşmış formu!
Şeytan Çıplak
Şeytan ÇıplakKemal Özer · Hayykitap · 201552 okunma
·
Puan vermedi
İşte bu kitap, şeytan ve onun emrine giren kalfaların ifsad tarihidir. Sion, Bilderberg, Gül Haç, CIA, MOSSAD, BND, NATO, Cizvit, Moon, Opus Dei, Sayntoloji, mason locaları ve dahi FETÖ gibi illüzyonist şer şebekelerinin yazdığı 'kanlı' bir tarih... Başka bir ifadeyle, başrolünde sahte peygamberlerin, sahte şeyhlerin, Pavlus, İbn-i Sebe, Hasan Sabbah, Sabetay Sevi gibi hannâsın oynadığı 'büyülü' bir film...
Gülen Şeytanlar Tarihi
Gülen Şeytanlar TarihiKemal Özer · HayyKitap · 201819 okunma
·
Puan vermedi
Velâkin umutsuzluk bize yakışmaz. Bugünümüzü kurtarmak, kendimizi iyileştirmek, fertten cemiyete varoluş mânâsını iâde etmek hâlâ mümkün. Geçmişle, tabiatla, tabii olanla, ulvî değerlerle olan bağımızın koptuğu bu zaman diliminde ‘uyanmak’ ve ‘yenilenmek’ şart.
Hikmetli Kıssalar Gençlere Hisseler
Hikmetli Kıssalar Gençlere HisselerKemal Özer · Hayykitap · 201935 okunma
·
Puan vermedi
Kemal Özer, modern dünyanın dayattıklarına inat Ramazan ruhuna uygun beslenme anlayışını sofralarımızın baş köşesine buyur ediyor. Bu sofra sadece bir arınma değil aynı zamanda ebedî bir bayramın müjdecisi. “Günümüzde insanlar hem iftar hem de sahurda diğer günlerden daha fazla yiyerek orucun sıhhatine zarar verebiliyor. Ramazan’a 75 kilo giren bir kimse Ramazan’ı kilo alarak tamamlıyorsa veya bayrama hâlâ 75 kilo olarak ulaşıyorsa, o kişi orucun kendisine sağlayacağı yararlardan bedenini mahrum etmiş demektir. Bilakis bedenin istirahat ve arınma hakkını engellemiş ve kendine zulmetmiştir. Şayet Ramazan ayı ile diğer aylar arasında hem fizyolojik hem de ruhî bir değişim olmayacaksa oruç tutmanın bir mânâsı olabilir mi? Kullarının aç kalmasından Allah’ın hâşâ bir menfaati olmadığına göre, oruç tutarak aç kalmamız maddî ve mânevî bir arınma sağlamayacak ise niye kendimizi bazı nimetlerden mahrum edelim ki?
Bir Ömür Ramazan
Bir Ömür RamazanKemal Özer · Ketebe Yayınları · 202069 okunma
1.207 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.