• Üzülme göz bebeğim her şey güzel olacak’
  (bana bunlarla gelin) 💫
 • yaptığı her hareket... beni baştan çıkarmak için tasarlanmıştı.

  Ve işe yarıyordu.

  Özel dikim pantolonunun gizli fermuarını elimle yokladım, ardından fermuarın iki yanındaki kumaşı kenara iterek siyah boxer’ına ulaştım. Aleti çok sert ve hazırdı, tepesi bel kısmından yukarı bakıyordu. Meniyle parlıyor, iç çamaşırını kalçalarının altına çekmem için teşvik ederek beni çağırıyordu.

  Yumuşak, ihtiyaç içindeki bir ses aramızdaki havayı doldurdu. Jax tümüyle göz alıcıydı. Göz alıcı, iri ve sert. Pantolonu açık, aleti küstahça meydanda ve ağız sulandırıcı bir şekilde uyarılmış, kaslı ve güçlü bedeniyle orada dururken Jax gördüğüm en erotik şeydi.

  Onu içimde istiyordum.

  Eteğimin fermuarını indirdikten hemen sonra bluzumun düğmeleriyle ilgilenmeye koyuldu. Tüm bu süre boyunca dudakları boynumdaydı, dili çırpınan nabzım boyunca kayıyordu.

  “Seni baştan aşağı yalayacağım,” diye vadetti, sözcükleri nemli tenime değen havanın bir hışırtısıydı.

  Ellerimi ona sardığımda sıcak ve ıslaktı. Öyle uyarılmıştı ki aletinden sabit bir akışla sıvısı damlıyordu. Erkekliği etkili bir afrodizyaktı, beni kendisi kadar sıcak ve ıslak bir hale getiriyordu. Kadınlığım arzuyla kayganlaşmış, açlıkla geriliyordu. Sevgiyle okşadığım kaim aletle dolmak için sızlıyordu.

  Parmaklarımı ağzıma götürerek onun tadına baktım; yoğun, keskin tadıyla kendimden geçtiğimi hissettim.

  Jax beni izlerken alçak sesle sövüyordu. İpek bluzumdaki elleri gerilmişti ve hızla çektiğinde bluzumun düğmeleri fırlayarak yere yuvarlandı.

  “Seni çıplak istiyorum,” diye söylenirken beni belimden tutarak ters çevirdi, yatağın ucuna yüzüstü yatırdı. “Bir dahaki sefere.”

  Gevşemiş eteğimi kalçama iterek popomu açığa çıkardı. Dizimi eliyle kavrayarak bir bacağımı yatağın yukarısına getirdi ve arkamı iyice açığa çıkardı. Elleri popomun ikiz kıv-rımlarmdaydı, kavrıyordu. Hassas tenimdeki nefesi sıcak ve hızlıydı, dişleri sataşıyor ve nazikçe ısırıyordu.

  “Tanrım, becerilmek için yaratılmışsın,” dedi kabaca. “Sırf benim aklımı başımdan almak için yapılmışsın.”

  Bir parmağı dantel tangamm altma kaydı, popomun arkasından bacaklarımın arasındaki nemli ete ilerledi. Parmak eklemiyle kadınlığımı okşadığında titredim ve ürperti beni derinden sarsarken nefes nefeseydim.

  Tutuşu danteli parçalayınca, tenimdeki keskin, hızlı çekiş ve yırtılan kumaşın sert sesiyle şaşkına döndüm. Jax ateş gibi yanan bedenini arkama yerleştirerek beni örttü, elleri göğüslerimi kavramak için beni alttan itiyordu. Sıcak aleti popomun kanatları arasında uzanıyordu ve çelik gibi uzunluğunu aralarına iterek hücum etti.

  Boyun eğdirilmiş, çaresiz bir halde olmanın yarattığı his beni gelmeye hazırladı. Şiddetli bir şekilde uyarılmış bir adam giysilerimi parçalayarak üzerimden çıkarmış ve bana sahip olmak için bedenimi hazırlamıştı. Jax’in arzusu baş döndürücü ve karşı konulmazdı. Onun bedenini ne kadar seviyorsam o da benimkini seviyordu. Belki daha fazla seviyordu ki bu mümkün görünmüyordu ama bana her zaman böyle hissettirmeyi başarmıştı.

  “Bekleme,” diye yalvarırken onun uyluğuna dayalı kalçamı sallıyordum.

  “Ne istiyorsun, bebeğim?” diye mırıldandı. Bu esnada becerikli parmaklarıyla göğüs uçlarımdaki sert noktalara masaj yapıyordu. “Neye ihtiyacın olduğunu söyle bana.”

  Nefes nefese kıvranıyordum, kadınlığımın ıslak dudaklarına dayanmış sert kese beni çıldırtıyordu. “Becer beni, Jax. Sert bir şekilde becer.”

  Burnunu şakağıma sürttü. “Bunu mu istiyorsun?” Kalçasının bir hamlesiyle aletinin geniş başı bedenimin kasılan girişine yerleşti. Tepesini içime iterek baskı oluşturuyor, arkasından gelecek sert aletinin girişi için bedenimi hazırlıyordu.

  İnledim ve titreyerek gözlerimi sıkıca kapadım. Jax her yerdeydi, içime çektiğim her nefeste... tenimin her santiminde...

  Sıkılı dişlerinin arasından, “Çok sıkısın, bebeğim,” derken geri çekiliyor ve kendini daha derine itiyordu. Yavaş, yumuşak itişler onu her hamleyle içime sokuyordu. İnledi ve çaresizce daireler çizen kalçamı kavrayıp kendini daha derine iterken beni sabit tuttu. “Sıkı ve kaygan... Tanrım, harika hissettiriyorsun. Senin için öyle güçlü geleceğim ki... Seni tamamen bununla dolduracağım.”

  Parmaklarımı yorgana geçirdim. Gözlerim bir şey görmeyerek açıldı, dudaklarım yanan ciğerlerime hava çekmek için aralandı. Tutuşuna karşı mücadele ettim, daha sert, daha hızlı olmasını istiyordum. Gözucuma bir hareket ilişti ve geniş giysi dolabının içine takılmış aynada yansımamızı gördüm.

  Jax’i ona ihtiyaç duyduğum yere çekmeye çalışırken bedenimin tutuşu sıkılaştı. Bakışımı takip etmek için Jax başını çevirdi ve pantolonu uyluklarının üst kısmında güçbela asılı dururken üzerime eğilmiş görüntüsünü süzerken hareketsiz kaldı.

  Şehvet düşkünlüğü ve ahlaksızlığın bir tasviriydi. Ben yatağa mıhlanmış ve hâlâ tamamen giyiniktim, kadınlığım açılmış ve Jax’in kocaman erkekliğiyle doldurulmuştu; kalçası itişinin gücüyle gergin ve sıkıydı, göğüslerimi yoğuran kalın kol kasları belirgindi ve sırtı ince bir ter tabakasıyla parlıyordu.

  Jax’in dudakları uslanmaz bir şekilde kıvrıldı. “Seni becerirken beni izlemekten zevk alıyorsun.”

  Bunu kanıtlamak için geri çekildi ve tekrar ileri atıldı, içime daha fazla gömülürken tüm bedeni gergindi. Hafifçe inledim. Kadınlığım aletini açgözlülükle emiyordu; avuçlarının altındaki göğüs uçlarım acı verici derecede gerilmişti.

  “Ah, evet, zevk alıyorsun,” diye mırıldandı ayartıcı bir sesle. “Tavanı aynayla kaplatacağım, Gia, bebeğim. Her gün ve her gece bu seksi bedene tapınmamı izleyeceksin. Yatağımızın dışındaki dünyaya neden katlandığını asla unutmayacaksın. Bu beynine mühürlenecek. Gözlerini kapadığın her seferde, sen daha fazla gelemeyene dek seni becerdiğimi göreceksin.”

  Doruğa ulaştım. Bunu durduramıyordum. Gerilim sonunda çözüldüğünde bir çığlık attım, zevk omurgamı gergin bir yay gibi kavislendirerek Jax’in göğsüne yükseltiyordu.

  Jax hırıldadı ve kontrolünü kaybederek hareketlerini sertleştirip hızlandırdı, yoğun bir şekilde yükseldi ve ahlaksız bir küfürle patladı. Dişlerini omzuma gömdü. Düzensiz iniltilerle benim doyumumu takip ederek içime boşaldı, bedeni boşalmasının kuvvetiyle şiddetli bir biçimde sarsılıyordu.

  Bu çok fazlaydı. Göremiyor, düşünemiyordum. Tırnaklarımı yorgana geçirdim, içgüdüsel olarak hislerin yoğun akışından, hâlâ içimde duran, dayanmam mümkün değilken bana daha fazlasını veren... daha fazlasını hissettiren sertlikten geri çekilmeye çalıştım.

  Jax kendisinden ayrılmama izin vermedi. Hapsedilmiş ve ele geçirilmiştim, aramızdaki sonu gelmez ihtiyacın gönüllü bir mahkûmuydum.
 • Tırnaklarımı çarşaflara geçirirken daha fazlası için can atıyor olsam bile bedenim, ağzının işkencesinden uzaklaşmak için yukarı kıvrılıyordu. Jax’in bana neler yapabildiğini, nasıl kabuğumu soyup en derinime ulaşabildiğini, bedenime tamamen hükmedişinin verebileceği zevk için beni her şeyi yapmaya veya söylemeye gönüllü hale getirdiğini unutmuştum.

  Dili zonklayan kadınlığımı acele etmeden yalarken beni uyluklarının arasında kıstırmıştı. Klitorisimin üzerindeki kadifemsi darbeleri beni nefes nefese bırakmıştı. Orgazm ihtiyacımın yoğunluğuyla terden sırılsıklam olmuştum, bacaklarım gerilimden titriyordu.

  “Lütfen,” diye yalvardım boğuk bir sesle.

  İpek gibi saçları tenimi süpürüyordu. Başım kaldırdı. “Lütfen ne, bebeğim?”

  “Ah, Tanrım... Beni boşalt.”

  “Birazcık daha dayan.”

  “Lütfen!” Bunu kendim yapmak için gözüm dönmüş bir şekilde ellerimi bacaklarımın arasına daldırdım.

  Jax parmaklarımı ısırdığında nefes nefese çığlık attım.

  Başı alçaldı, dili şişmiş kıvrımları takip ediyordu. Klitorisimin çevresinde bir daire çizdikten sonra dili altındaki titreyen deliğin çevresinde gezdi.

  Başını yakalayarak uzaklaşmasına izin vermedim, kalçamı ağzına yükseltmek için kıvranıyordum. Jax çok güçlüydü; beni rahatlıkla zapt ediyor, sıcak nefesi hassas tenime çarpıyordu. Yarığım boyunca yavaşça hareket ederek, beni delirtmeye yetecek kadar baskı kullanarak nazikçe emiyordu.

  ‘Yer değiştirmemize izin ver,” dedim nefes nefese. “İzin ver ben seni emeyim.”

  Muzip bir eğlenme tınısıyla dolu gülüşü tenim boyunca yayılan bir ürpertiye yol açtı.

  Ve ardından dilini içime daldırdı.

  “Jax!”

  Popomu kavrayıp beni kaldırarak iş başındaki ağzıyla hizaladı. Dili beni hızlı bir şekilde beceriyordu, titreyen kadınlığıma sığ dalışları beni acımasızca orgazma sürüklüyordu. Hırıltısı klitorisimin üzerinde titreşti, aldığı zevk benimkini besliyordu.

  inleyerek, dudaklarına dayalı bedenimi sallayabilmek için topuklarımı şilteye gömerek saçlarına yapıştım.

  “Durma,” diye hıçkırdım. Çok yakındım, tüm bedenim titriyordu.

  Jax beni de yükselterek dizlerinin üzerine kalktı. Genişçe aralanmış bacaklarım ona limitsiz erişim sağlıyordu. Beni hızla tüketirken arzu dolu ve doyumsuzdu. Zevkten soluğum kesilmişti. Hassas dokuların çılgınca yalanması duyularımı fazla doldurmuştu. Jax benim için bunu yaparken onu seyrediyordum. Uyluklarımın arasındaki koyu renk saçlı başının görüntüsü, dilinin seri titreşimi, ağırlığımı desteklerken sertleşen kol kaslarının güzelliği... dayanılmaz bir şekilde erotikti.

  Jax göz kamaştırıcıydı. Şimdiye kadar istediğim her şeydi. Ve yüzünü yakan hararetli ihtiyaç, benimle birlikte gelmeden önce taleplerinin beni sınıra götüreceği konusunda uyarıyordu.

  Kuru boğazımdan bir inleme daha koptu. “Ah, Jax... Boşalacağım.”

  “Bekle,” diye komut verdi. “Boşalırken aletimi sıkıştırmanı istiyorum.”

  Beni yatağa indirdikten sonra bir kondom kapıp folyosunu parçalayarak açmak için doğrulduğunda hayal kırıklığıyla dişlerimi sıkarak bir çığlık attım. Bir kalp atışı sonra kon-domu yerleştirmiş, üzerime çıkmıştı ama benim için uzun bir zamandı. Hiç sabrım yoktu. Onu kollarım ve bacaklarımla hapsederek kendime çektim, kendimi ona doğru yükselttim.

  Kendisini aşağı çekmeme izin verdi, avuçları yatakta omuzlarımın yanında düzdü, kol kasları kaim ve sertti. Aramıza uzanarak tek elle penisini avuçladı ve kayganlığımdan genişleyen vajinamı sıvazladı. İç çektim ve gözleri karardı; kadınlığımın doymak bilmez girişine yerleşirken yanakları kızarmıştı.

  “Jax,” diye uyararak hırıldadım.

  Kendini sert bir şekilde iterek, tek hamlede derine gömülerek, şiddetli bir orgazma giderken bir çığlık kopardı. Boynum kavislenmiş, gözlerim sımsıkı kapalıydı. Zevk içimde nabız gibi atarken, bedenim içimdeki güçlü, kalın erkekliğin etrafında kasılırken yay gibi gerilmiş yatıyordum.

  “Ah, evet,” diye inledi. Avuçlarının arasında çarşafı sıkarken o uzun, sert etten sütunu sarsılan bedenime pompalıyordu. Leğen kemiğinin klitorisime ritmik vuruşlarıyla... ereksiyonunun aralıksız hareketlerinin verdiği hisle orgazmın şiddeti arttı.

  Çaresizce kıvranıyordum, onda kaybolmuştum, ruhumun teslim olmak isteyen parçasına asılmak için mücadele ediyordum.

  “İşte bu, bebeğim.” Jax’in dudakları kulağımdaydı, nefesi sıcak ve hızlıydı. “Bu pençeleri bana batır.”

  Tırnaklarım terle kayganlaşmış sırtını kavramıştı, bedeni bana hizmet etmek için çalışırken kaslarının esneyişini hissediyordum. Poposu baldırlarımın altında sıkışıp gevşiyordu, uylukları kalçasının hareketleriyle toplamyor ve güç sağlıyordu.

  Dişlerini kulak mememe batırıp inledi. Taş gibi sert karın kasları midemin üzerinde kasılıyor, terlerimiz bizi birbirimize mühürlüyordu.

  “Çıkardığın sesler,” dedi soluk soluğa. “Tanrım... beni çok sertleştiriyorlar.”

  Ve öyleydi. Taş gibi.

  “Çok g... güzel.” Kuru boğazım yüzünden güçlükle yutkundum. “Jax... bu çok güzel.”

  “Benim için yaratılmışsın,” dedi ateşli bir şekilde. “Başkası için değil, Gia. Sen benimsin.”

  Her hamlesiyle bunu ikna edici bir şekilde anlatıyordu. Bana öyle derinlemesine sahip oluyordu ki tekrar boşalma isteği dışında bir şey düşünemiyordum.

  Bedenim artık bana ait değildi.
 • "......her boş göz yuvasından bir engerek yılanının başı uzanır,siz çığlıklar atarken fısıldayarak yaklaşır : Trips,bebeğim,Kaptan Trips....."
  Stephen King
  Sayfa 299 - Altın Kitaplar
 • " Ben Seni Göz Bebeğim gibi , Seviyorum GULAMIN❤