Kaçmaktan bıktım. Sonunda korumak istediğim birini buldum, seni. ~Howl's Moving Castle
293 syf.
10/10 puan verdi
·
4 günde okudu
ÇOK TATLIYDI Sophie ve Howl'u tekrar görmek cidden kalbimi ısıttı Kitabı uzun zamandır okumayı planlıyordum çünkü film en sevdiğim ghibli filmlerinden biri siz de ilk önce filmi izlediyseniz şunu söyleyebilirim ki FİLMDEN ÇOOK FARKLI özellikle Howl kitapta bambaşka birisi.
Yürüyen Şato
Yürüyen ŞatoDiana Wynne Jones · İthaki Yayınları · 20101,164 okunma
Reklam
Yürüyen Şato(2004)
Howl ,senin için geri geleceğim söz. Gelecekte bekle beni.
Mama, I call to her, just like the Small, but when the shadow turns, there’s a pale blur where her face should be. I can’t see her. My Mother. I paw my ears and let out a low howl.
İste bu yuzden howl..
Derya yılmaz

Derya yılmaz

@deradeyo
·
23 Haziran 2023 19:20
Dürüst bir zihin belirdiği rüzgar.Eğer burada bahsedilen Howl'un zihninin dürüst olacağıysa,diye düşündü Sophie,lanetin hiçbir zaman gerçekleşmeme ihtimali vardı.
293 syf.
9/10 puan verdi
·
4 günde okudu
Neredeyse bütün karakterlere tekrardan aşık oldum. Olay akışı filmden biraz farklı ve ayrıntılıydı. Ama kitap gayet güzeldi. Filmde gayet sakin olan Sophie ve Howl un arasında sürekli tatlı atışmalar oluyordu kitapta. İlk başta bu bana garip gelmişti ama sonradan alıştım. Kitap yarısından sonra daha akıcı hale geldi. Genel olarak güzeldi.
Yürüyen Şato
Yürüyen ŞatoDiana Wynne Jones · İthaki Yayınları · 20101,164 okunma
Reklam
“Silence the music to improve the tune / Stop the fake smiles and howl at the moon”.
Sayfa 305Kitabı okudu
Bi yerden tanıdık geliyor ama neyse
"Sıkıntıdan ölüyorum," dedi Howl acıklı bir sesle. "Belki de sadece ölüyorumdur. "
Sayfa 191Kitabı okudu
"...looks out of the heart burning with purity - for the burden of life is love, but we carry the weight wearily, and so must rest in the arms of love at last, must rest in the arms of love."
Reklam
"...We're not our skin of grime, we're not our dread bleak dusty imageless locomotive, we're all beautiful golden sunflowers inside, we're blessed by our own seed & golden hairy naked accomplishment-bodies growing into mad black formal sunflowers in the sunset, spied on by our eyes under the shadow of the mad locomotive riverbank sunset Frisco hilly tincan evening sitdown vision."
638 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.