Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Sayısız gündem içinde, bitmek bilmeyen haberler arasında "en büyük haber" olarak tarif edilen haberlerden nasıl da uzak düşürüldük böyle. Neydi en büyük haberler insanlık için? Allah'tan başka ilah yoktur, ahiret haktır, hesap gerçektir, cennet veya cehennem son duraktır.
Avrupa'yı insanlık bütününe adapte edici yalnız "İslam gücü" olabilir.
Hayata Dair
kargaşanın en karanlık anında kıyımın bütün alevlerini nefretin tüm karanlığını saçtığı bir sırada,savaşlarda her şeyin ölüm saçın Bir mermiye dönüştüğü, doğrunun namuslunun gerçek olanın nerede olduğunu bilinmediği,iç karartıcı kargaşa anında,ruhların esrarlı habercisi olan o insanlık Cevheri,erdemlerin ve suçların üstüne o sonsuz ve yüce ışığı ansızın saçar.Sayfa 475
her şey susar gecenin ilerlemiş saatlerinde dinlesek duyarız kalbimizin insan diye vuruşunu sahiden bu insanlar ne sevimli mahluklardır ölümler harpler arasında nasıl da yaşıyorlar bir şarkı gelir bize yaprakların arasından bir insanlık şarkısı barış ve saadet yıldız çiler yıldız çiler o anda kalbimize o anda hürriyet insanları düşünürüz
Edebiyat
Bütün dünyayı değiştirmene gerek yok, sadece kendini değiştir ve tüm dünyayı değiştirmeye başlamış olacaksın. Çünkü sen dünyanın bir parçasısın. Tek bir insan bile değişse, bu değişim binlerce insana ulaşacak. Tamamen yeni bir insanlık türünün doğmasına sebep olacak bir devrim için tetikleyici olacaksın.
Osho
Osho
23425
375 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.