Giriş Yap
İ.p
@ipek1903
21 okur puanı
14 Eki 2017 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
80 syf.
·
Puan vermedi
Hepimizin hayatında Cemile vardır ya da olmuştur. Bize aşkı da dibine kadar yaşatır, ihaneti de iliklerimize kadar hissettirir. 80 sayfalık dolu dolu bir kitap. Belki kiminize anlamsız gelir ama eğer hayatınızdan bir Cemile gelip geçtiyse ya da hala varsa ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız :D
Reklam
ve bir kitap okudu · 1yıl
80 syf.
·
Puan vermedi
120 syf.
·
Puan vermedi
Yazar Farabi’yi anlatırken aynı zamanda sizin önünüze ayna da koyuyor bu kitapta. İnsan hem eksiklerini görüyor, hem kulağına küpe olacak bir sürü güzel cümleyle karşılaşıyor. Her sayfası birbirinden güzel bilgilerle dolu minicik kısacık bir kitap. Belki 300 sayfalık kitaptan alamayacağınız verimi alacağınızdan adım kadar eminim.

Okur takip önerileri

Aygül YÜKSEL
@lalikoomİ.p ile benzer
Poseidon
@Knighterrantİ.p ile benzer
Betül
@betultokİ.p ile benzer
Daha fazla göster
299 syf.
·
Puan vermedi
Vahşi doğada edilen bir takım mücadeleler, köpekle kurt karışımı bir hayvan. Ve kitabın sonlarına doğru o hayvanın insanı temsil ettiğini anlamamıza sebep olan çok güzel ve akıcı bir anlatım. Okumakta çok geç kaldım, fakat iyi ki okumuşum dediğim kitaplarımın arasına geç de olsa koyma şansı yakaladım.
Beyaz Diş
8.7/10 · 57,5bin okunma
96 syf.
·
Puan vermedi
Pkk gibi terörist grupların neden ve nasıl var olduğu, eylemlerini gerçekleştirirken psikolojik olarak insanları nasıl etkileyip kendi bünyesinde barındırdıkları gibi yeterli bilgilerin yer aldığı yapıt. Düşman diye nitelendirdiğimiz eşkiya grupların varlıklarını anlayabilmek açısından yeterli bir kitap. Anlaması kolay ve bana göre işi uğraşı ne olursa olsun her insanın okuması gereken kitaplardan bir tanesi.
Reklam
2
4
33 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.47