Okur
Tinuviel
bir alıntı ekledi.
"...söylemek arzusuyla yandığım bir tek şey: O da sizi sevdiğim. Bunun dünyanın teşekkülünden beri kaç milyar defa tekrar edildiğini unutmuyorum, fakat siz söyleyin, canlılığından bir şey kaybetmiş mi?"
Sabahattin Ali
Sayfa 81 - Yapı Kredi Yayınları
11
Zehra’
bir alıntı ekledi.
Bugün görüş günüydü. Ama kuşlar hiçbir şey getirmediler. Ne babamı, ne de senin mektubunu. Sen bana demez miydin hep, çok istediğin bir şey varsa söyle, kuşlara pazara gidince belki getirirler. Kaç gündür söyleyip duruyorum. Bana görüş günü babamdan ve senden haber getirsinler diye avludaki bütün kuşlara seslendim. Hatta demirlerin arasından bile bağırdım. Bugün başkalarına geldi mektup. Oysa onlar kuşlara söylememişlerdi. Belki de benim sesimi duymamışlardır. Yoksa bana küstüler mi? Hani bir kere bir taş atmıştım kuşa. Küserler sonra demiştin sen. Küstüler mi dersin? Ama bir daha hiç taş atmadım ki!
12
" Uyan gaflet perdesinden şimşekli yüreğim.. Yolları daha fazla uzatma, bir kaç gönül mesafesi kaldı.. "
8
hepsini cevaplayan bordo berelidir net..!!
1) Aşka inanır mısın? 2) Uykun hassas mı? 3) En sevdiğin yemek? 4) Senin için değerli 3 insan? 5) Bir zaafın var mı? 6) Hangi takımlısın? 7) Kaç sevgilin oldu? 8) Asla affetmem dediğin şey? 9) Telefonunun arka planı ne? 10) Hayatta değer verdiğin en önemli şey? 11) Duymaktan nefret ettiğin 3 kelime? 12) Yaşadığın en acı veren şey? 13) Ölmüş birisiyle konuşabilseydin bu kim olurdu? 14) Asla yapmam deyip yaptığın bir şey oldu mu? 15) 10 Milyon dolar verseler bile yapmayacağın bir şey?
8
Murat değerli
bir alıntı ekledi.
Bana kalırsa insanlarla arasında isteyerek bir uçurum yaratıyordu onları imkansızlığa itiyordu milyonlarcası için doğru saydığı düşüncelerini duygularını bir kaç kişinin bozmasını istemiyordu
5