kerem yağma
mesaj-gonder
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
TAKİP ET
kerem yağma
@kerem_ygm
v3_profil_bos
5 okur puanı
gecmis
26 Şub 09:22 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Ebu Hanife,şehadet anının gelip çattığını anlayınca uzandığı yerden başını hafifçe kaldırdı.yaşlı gözlerle ona bakan dostlarına gülümsedi.hiçbir acı çekmiyormuş gibi son derece rahat ve okşayıcı bir sesle: Beni gasp edilmemiş bir toprak parçasına gömün!diye fısıldadı. Sonra ellerini göğsünün üzerine kenetledi. Gözlerini kapattı. Kuru dudaklarıyla birkaç kez kelime-i tevhidi mırıldandı.Derin bir soluk aldı ve göğsünün üzerinde kenetlenen elleri yavaşça açılıp yanlarına düştü.
192 syf.
·
8 günde
·
Puan vermedi
Bu Roman şu an ülkemizde bazı dernek ve STK'ların başlatmış olduğu tesettür seferberliğine bir rol alması amacı ile yazıldı roman adındaki "sensin" kelimesi tüm ilköğretim öğrencisi kızlarımıza hitap ediyor. Diyorki sen bir aminesin. Amine gibi belki çok daha iyi bir mücadele sergileyebilirsin. Öyleyse kendini basit ve sıradan görme sen büyük bir destan yazabilecek güce ve enerjiye sahipsin. Hiçbir engel tanıma kendine güven Allah'a dayan ve Allah'a tesettür emrinin okulda bir temsilcisi de sen ol. Eminimki sende başaracaksın. Çok beğendim okumanızı tavsiye ederim.
kamera
Amine Sensin
yildiz
9.8/10 · 72 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
160 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
Kitap ramazan hoca'nın ihh insanı yardım vakfı ile birlikte Afrika'nın Sierra Leone ülkesine yolculuğa başlıyor.kitabı sürükleyici kılan'da sanıyorum ki hoca'nın yolculuğa çıkış sebeplerinden başlayarak yolculukta yaşadığı tüm anlara yüklediği duygu dolu tahliller.kitabı okurken adeta Afrika'ya yolculuk edeceksiniz.buna şüpheniz olmasın.
kamera
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
21 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;