7,0/10  (1 Oy) · 
2 okunma  · 
0 beğeni  · 
190 gösterim
Bu olağanüstü kitap, Dr. Norma Milanovich'in, bizden daha yüksek bir boyuttaki, çok daha gelişkin bir uygarlıktan gelen Arkturuslular ile kurduğu bir dizi medyumik iletişim sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu iletişimlerde, Arkturuslu varlıklar kendi boyutlarını, gezegenlerini, yaşam biçimlerini, gelişme yollarını, tekâmül düzeylerini, şu anda bulundukları ana-gemiyi, Dünya'da bulunuş amaçlarını, binlerce yıldır sürdürdükleri misyonlarını, burada bulunan diğer uzaylı grupları, Dünyalı liderlerle ve yetkililerle yaptıkları görüşmeleri ve bizi bekleyen geleceği ayrıntılarıyla anlatmaktalar. Spiritüel çevrelerde büyük yankılar uyandıran bu kitapta Arkturuslular ayrıca, Tanrı'nın evrenin ve insanın gerçek doğasını anlamamıza ve kendimizi geliştirmemize yardımcı olacak bilgiler vermekteler. Arkturuslular, Dünya yeni bir Altın Çağa ve yeni bir boyuta girerken ona yardım etmek için burada bulunduklarını söylüyorlar. Evrensel yasa gereği hiçbir insanın özgür iradesine müdahale edemeyeceklerini, ancak, Dünya'nın girmekte olduğu yeni boyuta geçmeyi seçen herkesi eğitmek ve titreşimlerini yükseltmesine yardımcı olmak üzere burada bulunduklarını açıklıyorlar. "Biz Dünya katında sadece getirdiğimiz armağanlar ve yararlardan ötürü kabullenilmeyi diliyoruz. Biz işimizi Işığa ve hizmet ettiğimiz Dünyalı kardeşlerimize mutlak bir adanmışlıkla yapmaya çalışıyoruz. Biz bu kitabın iki farklı dünyanın kıyaslanışı olarak okunmasını arzu ediyoruz. Ancak, hepimiz bir-olduğu bir evrende sizden ayrı olarak görülmek de istemeyiz. Ve size şimdiden, önümüzdeki yıllarda sevgili Dünya'yı galakside bir Cennet Bahçesine dönüştürecek muazzam bir değişimin ve geçişin müjdesini verebiliriz."
 • Baskı Tarihi:
  1998
 • Sayfa Sayısı:
  295
 • ISBN:
  2780010000518
 • Yayınevi:
  Akaşa Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 3 Alıntı

Evren yoksulluk değil bolluk evrenidir, sınırlı bolluğa sahip olan sadece insanın bilincidir. Sizi yoksulluk içinde tutan zihniniz ya da bilginizdir.

Arkturus Mesajları, Betty RiceArkturus Mesajları, Betty Rice

Ölüm bir illüzyondur, bir bilinç halinden bir başka bilince geçiştir.
Tanrının alemi ebedidir, bunun sonsuz bir yolculuk olduğundan kuşku duymayın.

Arkturus Mesajları, Betty RiceArkturus Mesajları, Betty Rice

Zihin huzursuz olduğunda ruhu ve kalbi de sıkıntıya sokar. İnsan durgun suya benzediği, sükunet dolu bir zihin ve ruh hali içinde olduğunda hiçbir konuda savaşmaz, kendinin efendisi olur.

Arkturus Mesajları, Betty RiceArkturus Mesajları, Betty Rice