Aşk Biterse Aşk, İhanet ve Hayatta Kalmanın Gerçek Hikayesi

4,5/10  (2 Oy) · 
6 okunma  · 
2 beğeni  · 
1.452 gösterim
Isabel Gillies'in Aşk Biterse kitabı Olimpos Yayınları tarafından Türkçe'ye kazandırıldı. Aşk Biterse 'yi okurken, karanlığı lanetlemek yerine bir mum yakmaya çalışacak ve hayatınız ellerinizin arasından kayıp giderken bile hayatınızı sevmenin ipuçlarını yakalayacaksınız.

Romanda; Orta batıda yaşanan bir aile dramını bulacaksınız...
Öğretim görevlisi olan yakışıklı, zeki ve sevgi dolu bir eş, iki harikulade küçük çocuk, üniversite şehrinde güzel bir ev... Coşkusunu, sevgisini ve iyimserliğini dışa vurmak için hem zamanı hem de mekanı vardı. Fakat birdenbire Isabel'in hayatı paramparça oldu. Eşi Josiah, onu ve iki küçük çocuklarını terk edeceğini söyledi. Bir arkadaşı da, "Böyle şeyler her gün olur," dedi.

Sımsıcak bir aile ortamından yabancılaşmaya giden ilişkilerin enteresan yolculuğu bu romanda tüm çıplaklığıyla ortaya konuluyor..

Aşk, evlilik, aile, kalp kırıklığı ve hayatta beklenmedik dönüşler üzerine baş döndürücü bir biçimde açık yürekli, son derece okumaya değer, fazlasıyla kurtarıcı bir hikaye.

Aşk Biterse size dayanışmanın rahatlığını sunacak. Şimdiye dek böyle bir acı çekmeyen geriye kalan bizler için ise, okumaya değer, açık yürekli ve dondurucu bir gece yarısı kitabı.

''Ye, Dua Et, Sev'' romanına bayılanlar, bu kitabı bir solukta okuyacaklar.
-John Searles-MSNBC.com

Öylesine içten bir özyaşam hikayesi ki, sanki en yakın arkadaşınız anlatıyor gibi hissedeceksiniz.
-Glamour- (Mutlaka Okunmalı Kategorisinden)

Bu kitabı sempatik Gillies'i destekleyerek, bir solukta okuyacaksınız... Okuyucular için suçluluk dolu bir haz. -USA Today-

Aşk, ihanet ve hayatta kalma üzerine zekice ve hüzünlü bir hikaye.
-O, Oprah Magazine-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2010
 • Sayfa Sayısı:
  288
 • ISBN:
  9786058860834
 • Çeviri:
  Ayça Sağlam
 • Yayınevi:
  Olimpos Yayınları
 • Kitabın Türü: