Kelebek

8,3/10  (4 Oy) · 
16 okunma  · 
3 beğeni  · 
559 gösterim
Beverly Hills'te, seçkin bir erkek giyim mağazasının üst katında bulunan Kelebek adında özel bir kulüp. Orada tüm bilgiler gizli. Yalnızca en cesur olanlar üye olabilir ve herkes tek bir kişi önerebilir. Maskeli bir hırsız, soylu bir beyefendi, bir müttefik askeri ya da kovboy. Sizi gizli cinsel fantezilerin dünyasına çekmek için oradalar... Düşlediklerinizden de ötesi için.

Hırslı bir avukat, Jessica. Cömert bir işletmeci, Trudie. Ve başarılı bir doktor, Linda. Onlar maske altına gizledikleri arzularını bir bir yaşamak için sabırsızlanıyorlar. Gerçek hayatlarında hiç olmayacağı kadar.

Ama onlardan daha gizemli biri varsa o da Kelebek'i yaratan kadındı. Kimliğini saklamak için adını, aksanını hatta yüzünü bile değiştirmişti. Ve artık tek arzusu, çocukluğundan beri peşinde olduğu şeyi onu zirveye taşıyacak veya çevresindekilerle birlikte onu yok edecek olan gizli bir saplantıyı hayata geçirmekti.

Şehvetin, umutların ve hayallerin gerçeğe dönüştüğü,
fantezilerin vahşi birer nehir olup aktığı bir yer. Güç ve arzuya susamışlığın hikayesi.

Yakıyor.
-New York Daily News-

Sihirli, ihtiraslı ve davetkar..
-Publishers Weekly-

Sayfaların elinizden akıp gittiğini hissedeceksiniz.
-Washington Post-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  582
 • ISBN:
  9786054629268
 • Çeviri:
  Rabia Taş
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Firuze çicek 
06 Ağu 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Hırs, intikam aşk, başarı,erotizm kısaca iyi bir harmanlama olmuş. Farklı kişiliklerle farklı hayatların buluştuğu gizli bir kulüp ve değişen yaşamları.