Merhaba Bebek

7,0/10  (1 Oy) · 
2 okunma  · 
1 beğeni  · 
220 gösterim
Bebeğin hayata iyi bir başlangıç yapabilmesi için bilinmesi gereken her şey bu kitapta! Bebeğin hızlı bir gelişim sürecinden geçtiği yaşamın ilk yılı, ebeveyn-bebek arasında sağlıklı bir bağın kurulması ve bebeğin yaşama iyi bir başlangıç yapmasını sağlamak için muhteşem bir fırsattır.
Merhaba Bebek, bu süreçte yeni anne baba olanların doğru adımlar atabilmesine yardımcı olmak için hazırlandı. Kitap, Bebeklik döneminde iyi bir ebeveyn nasıl olunur? sorusunu tüm ayrıntılarıyla yanıtlarken, içeriğindeki bebek gelişimi ve bebek bakımı bilgileriyle ebeveynlik konusunda özgüven duygusu kazandırmayı da amaçlıyor. Sinem Olcay Kademoğlu, ebeveynliğe geçişte yaşanabilecek heyecan ve kaygılarla başa çıkma, eşler arası ilişkiyi bebekten sonra da olumlu şekilde sürdürme, bebekli kariyer sürecini dengeleme gibi yeni anne baba olanlar açısından zorlu olabilecek psikolojik süreçleri de çözmenin yollarını gösteriyor.
fatma arıkan 
14 Eki 2016 · Kitabı okudu · 15 günde · Beğendi · 7/10 puan

kitap tam olarak beklentilerimi karşılamadı ama yine de okunabilir.kitap tam olarak beklentilerimi karşılamadı ama yine de okunabilir.kitap tam olarak beklentilerimi karşılamadı ama yine de okunabilir.