Mutluluktan Sonra

0,0/10  (0 Oy) · 
3 okunma  · 
0 beğeni  · 
441 gösterim
Volkan Bikeç, bu ilk romanında, kendi özgün ve yetkin diliyle insan ruhuna dokunuyor ve yaşamın içinde okurlarını çıkardığı gezintide mutluluğun anlamına eğiliyor...

"Herkes mutluluğun peşinde koşar, mutluluğun gerçekten mutluluk getireceğini sanır. Gerçek mutluluk senin onu kovalamanla gelmez hiçbir zaman. Asıl mutluluk, senin hak ettiğin zaman ve gerçekten mutluluğa ihtiyacın olduğu zaman gelir. Büyük mutlulukları yakalamak için hiçbir zaman küçük mutluluklardan vazgeçilmemelidir. Mutluluk sandığımız şey, sonradan acı bir gerçek ile yüzleştirmek zorunda bırakabilir insanları. Hayatta unutulmayacak bir söz vardır: 'Her mutsuzluğun arkasında muhakkak bir mutluluk vardır, ama mutluluktan sonra hiçbir zaman mutluluk gelmez."
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2015
 • Sayfa Sayısı:
  88
 • ISBN:
  9786054976454
 • Yayınevi:
  Karina Yayınevi
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 6 Alıntı

"Hayatta unutulmayacak bir söz vardır: ‘Her mutsuzluğun arkasında muhakkak bir mutluluk vardır, ama mutluluktan sonra hiçbir zaman mutluluk gelmez."

Mutluluktan Sonra, Volkan BikeçMutluluktan Sonra, Volkan Bikeç

"Ne kadar istekli ve hırslı olduğunu göstermek istiyorsan, arkana alacağın tek şeyin sabır olduğunu bilmelisin..."

Mutluluktan Sonra, Volkan BikeçMutluluktan Sonra, Volkan Bikeç

"Gerçek mutluluk senin onu kovalamanla gelmez hiçbir zaman. Asıl mutluluk, senin hak ettiğin zaman ve gerçekten mutluluğa ihtiyacın olduğu zaman gelir. "

Mutluluktan Sonra, Volkan BikeçMutluluktan Sonra, Volkan Bikeç