Ölümsüz Aşk

8,4/10  (14 Oy) · 
30 okunma  · 
11 beğeni  · 
929 gösterim
Ünlü Aşk'ın yazarından… Melis Saygın.

O bir kadın. O bir bodyguard. O bir… Psişik! Melis, uzun yıllardan sonra ilk saha görevini aldığında, başına geleceklerden de, vermesi gereken zor kararlardan da habersizdi. Görevi gereği erkek kılığına girmesi, alkol kokan gece âlemlerine dalması ve her türlü fuhuş ve seks oyunlarının döndüğü bu yerde, kimliğini deşifre etmeden ipuçlarının izini sürmesi gerekiyordu.

Ta ki… Toprak Arslan'la yeniden karşılaşana kadar!

Arslan Holding'in yakışıklı ve güçlü sahibi Toprak Arslan için hayat sadece işten ibarettir. Uzun yıllar önce ayrıldığı bodyguard'lık görevinden sonra kendisini ticarete vermiş ve aile şirketlerini ülkenin sayılı şirketleri arasına sokmuştur. Fakat yeni bir yatırım için, bir gazinoya ortak olduğundaysa işler hiç beklemediği bir hal almaya başlar. Asla unutamadığı, asla kavuşamadığı kadın yeniden karşısındadır! Geçmiş, iki âşık için de geçmişte kalmayacaktır. Büyülü bir dünyanın kapıları sizler için aralanıyor…
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2015
 • Sayfa Sayısı:
  528
 • ISBN:
  9786055175917
 • Yayınevi:
  Aspendos Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Meryem Özalp 
21 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Hmm simdi bu kitap icin ne yazsam bilemedim.. basta normal bir hikayeyle basladi. Sonra fantastik bir seye donmeye basladi. Dereceler gozler fln. Bilmiyrm yazar baya karistirmis olaylari. Bu 500 sayfa okuyrsnz. Sonu bir anda bityr. Bi adamla ugrasiyorlar ve o adami yakalama da hic ayrintiya girilmiyr ne oldugu bilinmiyr fln. Begendim mi begenmedm mi onu bile bilmiyorm :) seri bi kitap sanirm ilkini okumadn 2.sini okudum. Idare eder diyeym ne diyeym :) bi tuhafti :D

ROMANTİK AŞK 
22 Ara 2017 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 10/10 puan

İlk kitabın devamıymış. Ama ben birincisini okumadan bunu okudum. Akıcı bir anlatım, gizem, fantastik ve aşk dolu bir kitap. Beğendim ve kesinlikle tavsiye ediyorum.
Melis Saygın, istihbaratta çalışmaktadır ve ufak, minyon bir tip olsa da her şeyin altından kalkacak cesarete sahiptir. 4 yıl önce sevdiği adam tarafından terk edilen Melis çok üzülmesine rağmen işe devam etmek zorundadır ve sonunda beklediği iş teklifi gelir. Görevi çok basittir, erkek kılığına girip ünlü olan bir gazino da bodyguard olacaktır ve gizli işleri bir bir ortaya çıkaracaktır. Tabii gazino sahibinin yeni ortağı Toprak ve görevin amiri Taha olmasa daha çabuk işleri halledebilirdi. Toprak Onu 4 yıl önce terk eden ve hala deliler gibi aşık olduğu adam. Taha ise değişik bir insandır. Yakışıklı ama bir o kadar da gizemli... Melis ilk başlarda Taha'yı beğenmiştir ama sonra Onu tanıdıkça Ondan nefret eder. Taha ise Melis'i saplantı haline getirmiştir. Ona sahip olmayı ister hem de sonsuza dek. Tabi Toprak faktörü de var. Toprak Melis ile karşılaşınca içine attığı ve asla unutamadığı terk etmek zorunda kaldığı eski sevgilisi. Melis kitabın sonuna doğru Toprak'ın Onu neden terk ettiğini öğrenir. İşte burası dram yüklü. Melis anneannesinin genlerinden gelen. 4. derece ye sahip olduğunu öğrenir ve cinayetleri ve yapanları öğrenir olayı çözer sıra da Toprak'ı ölümden kurtarmak kalır anneannesinin yardımı ile Onu da başarır. Mutlu sonla biten güzel bir aşk hikayesi

Tuğba 
 03 Şub 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · 7/10 puan

İlk kitap oldukça normal olmasına rağmen bu kitap nasıl olduğunu anlamadığım bir hızda fantastik şekline döndü. Ben nasıl yani diye anlamaya çalışana kadar kitap ilerledi ve bitti. Akıcı mı? Evet akıcı. Fantastik kısmını sevdim mi ? Mezarda ; Lux; Ölümcül oyuncaklar vb. birçok fantastik seri okumuş biri olarak bana yetersiz geldi. Yine de kitabı yarım bırakamadım ve merakla ne olacak diye okudum. Yalnız kitabın başından beri tanıdığımız kötü karakterimizin yakalanmasının tek bir cümleyle tamamlanması; Kara'nın kaçırılışı ve nasıl olduğunu tam anlayamadığımız bir şekilde ortaya çıkışı gibi kitabın eksik kısımları da vardı. Bilemedim sevdim mi sevmedim mi.

Clair de Lune 
07 Ara 2017 · Kitabı okudu · 5 günde · 7/10 puan

Seri bir kitapta kurgunun değişmesi ne kadar doğru olur bilemedim. Ilk kitapta fantastik hiç bir şey yokken ikinci kitap baştan sona fantastik kurguyla doluydu. Aşk konusuna gelince sonuna doğru aşkı hissettim ama kitabın başlarında Toprak'a sinir olmamak elde değildi, detaya girersem spoiler vermiş olacağım. Kötü adamın tüm kitap boyu aldığı nefese kadar yazılıp da kitabın sonunda üstünkörü geçilmesi tatmin etmedi açıkçası beni. Yine de ilk kitaptan kesinlikle daha iyi ve akıcıydı...

Seda GÖKMEN 
26 Kas 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

adı ölümsüz aşk evet aşk var ama aksiyon ve fantastik bir şeylerde var. Ben ilginç ve sürükleyici buldum. Seri bir kitap .İlkinden bir tık ötede ama tek okursanız da olur. Yerli yazarımız başarılı buldum.

Kitaptan 8 Alıntı

Meryem Özalp 
06 Eyl 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 7/10 puan

"..İhtiyacın olduğu sürece burada olacağım.."
Son nefesime kadar, nefesinin peşinde olacağım.
Çünkü daha farklısı elimden gelmez. Daha fazla sensiz nefes alamam.."

Ölümsüz Aşk, Burcu B. FilizÖlümsüz Aşk, Burcu B. Filiz
Meryem Özalp 
20 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 7/10 puan

"Bazen, küçücük sanılan umutlar, sizi seven ellerde büyük bir ateşe dönüşüyordu."

Ölümsüz Aşk, Burcu B. Filiz (Sayfa 271)Ölümsüz Aşk, Burcu B. Filiz (Sayfa 271)

Yaşlı adam da onaylayarak başını salladı ve hemen ardından
ellerini ceplerine sokup, soğuk gerçekleri her zamanki
ciddiyetiyle hatırlattı.
“Yapabileceğimizin en iyisi bu, Melis.Emin ol, ben de
en az senin kadar arkadaşının kurtulmasını istiyorum. Yine
de unutma, bu garanti bir yol değil! Sonunda kaybetmek de
var...” dedi.
Toprak’ın yanımda kaskatı kesildiğini ve derin bir nefes
aldığını hissettim, ama dönüp yüzüne bakmaya cesaretim
yoktu. Havada asılı kalan uyarıyı o da anlamıştı. Ne cevap
vereceğimi bilemiyordum. Ne yapacağımı da.
Tam son umudumu da kaybetmek üzereyken beni kendisine
doğru çevirdi.Konuşurken elleri omuzlarımdaydı.
“Sana karşı duyduğum bu aşk, ölümsüz bir aşk

Ölümsüz Aşk, Burcu B. Filiz (Sayfa 436)Ölümsüz Aşk, Burcu B. Filiz (Sayfa 436)
Meryem Özalp 
06 Eyl 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 7/10 puan

"..Tabular yıkılmak içindir. Ve onları yıkmak için cesur olmak bile gerekmez. Sadece sevmek için cesaretin olsun yeter.."

Ölümsüz Aşk, Burcu B. FilizÖlümsüz Aşk, Burcu B. Filiz
Meryem Özalp 
21 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 7/10 puan

"...En üşüdüğün zamanlarda umutlarını yakmak yerine, onlara şans vermeyi denemeliydin. Bazen küçücük sandığın umutlar, seni seven ellerde öyle büyük bir ateşe dönüşür ki, en kara kışları bile bahara döndürmeyi başarırlar..."

Ölümsüz Aşk, Burcu B. FilizÖlümsüz Aşk, Burcu B. Filiz
Meryem Özalp 
21 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 7/10 puan

"Arkamı döndüm. Uzun adımlarla kapıya vardım ama tam çıkarken güçlü elleri tarafından
durdurulup yüzüne bakmaya zorlandım yeniden. "Adı Aşk olsun" dedi. "Ölümsüz aşk. Hatta öldükten sonra bile devam etsin. Cennette"

Ölümsüz Aşk, Burcu B. FilizÖlümsüz Aşk, Burcu B. Filiz
Meryem Özalp 
21 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 7/10 puan

“Yapabileceğimizin en iyisi bu, Melis. Emin ol, ben de en az senin kadar arkadaşının kurtulmasını istiyorum. Yine de unutma, bu garanti bir yol değil! Sonunda kaybetmek de var…” dedi.
Toprak’ın yanımda kaskatı kesildiğini ve derin bir nefes aldığını hissettim, ama dönüp yüzüne bakmaya cesaretim yoktu. Havada asılı kalan uyarıyı o da anlamıştı. Ne cevap vereceğimi bilemiyordum. Ne yapacağımı da.
Tam son umudumu da kaybetmek üzereyken beni kendisine doğru çevirdi.Konuşurken elleri omuzlarımdaydı.
“Sana karşı duyduğum bu aşk, ölümsüz bir aşk...”

Ölümsüz Aşk, Burcu B. FilizÖlümsüz Aşk, Burcu B. Filiz
Meryem Özalp 
20 Ağu 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · 7/10 puan

"Tıpkı, eskiden olduğumuz gibiydi.
Tıpkı, eskiden bana baktığı gibiydi. Sevgi ve özlemle bakı­yordu.
Sözsüz, dilsiz bir iletişim vardı sanki aramızda.
O ,‘Üzgünüm .’ diyordu.
Ben,'Neden gittin’? diye fısıldıyordum."

Ölümsüz Aşk, Burcu B. Filiz (Sayfa 251)Ölümsüz Aşk, Burcu B. Filiz (Sayfa 251)