Öss Beni Öpsene 2 Pusu

0,0/10  (0 Oy) · 
3 okunma  · 
0 beğeni  · 
288 gösterim
Size kurulan Pusu'nun farkında mısınız?
Cumhuriyet Gazetesi

Pusu denince ilk başta biraz şaşırdım, ama sonra kitabı okuyunca galiba verilebilecek en güzel isim verilmiş diye düşündüm tebrikler hocam...
Polat Alemdar

Eveeeeett kitapta benden bahsedildiğini duyunca çok sevindim.Hemen aldım okumaya başladım. Uzuuun uzzzun bahsetmemiş benden ama saygı duymak lazım tabi. Bu arada şunu da söylemem lazım derken eveeeeeet kitap okumak iyidir, iyi olmasa büyüklerimiz okumazdı, kitap çok önemli herkes kitap okusun, kitap okumazsak kitap okumayan bir millet oluruz dimi ama?
Büyük Türk Sanatçısı Müslüm Gürses

ÖSS'ye bir de böyle bakın. Çok şeyin değiştiğini göreceksiniz.
Hürriyet

Türkiye bu kitabı konuşuyor
New York Times

Nihat Doğan'ın sineması yeni başlıyor diyordum ama gördüm ki gişede kapışacağımız değerli büyüklerimiz bizden önce davrtanmış Saygılar sunarım Suat Aşcı.
Nihat Doğan

Bu ÖSS sanıldığı kadar zor olmayabilir diye düşünmedim desem yeridir. Kitabı okudukça içim aydınlandı. Bunlar daha önceden duymadığım, düşünmediğim şeylerdi. Emeği geçenlere sonsuz teşekkürler. Bundan böyle okumaktan ziyade öyle olmasa da gelecek olmadan başka kimselere söyleyemeyecek gibi kalkınmak ve cümle karıştı galiba ama olsun, dolaylı da olsa kim bilir neden ileri geri gelen yumuşak dokularımızdan götürülen esefle kınadığım bir davranıştır.
Reha Muhtar
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2008
 • Sayfa Sayısı:
  127
 • ISBN:
  9789944204682
 • Yayınevi:
  Yakamoz Yayınları
 • Kitabın Türü: