Oyunbozan

6,8/10  (4 Oy) · 
8 okunma  · 
1 beğeni  · 
363 gösterim
''Aşk ile gerilimin birarada olduğu sürükleyici bir roman..." -Chicago Tribune-

Tina Bender L. A. Informer'ın dedidoku sayfasında köşe yazarlığı yapmaktadır. Çevresindekiler hakkında her şeyi bilmektedir. Ve bildiklerini yayımlamak konusunda da çok cesurdur, ta ki birileri onu tehdit edene kadar.

Patronu Felix Dunn, Tina'yı koruması için baştan çıkarıcı gülümsemesi ile Tina'nın aklını başından alan Calvin Dean'i tutar. Tina kendisini tehdit edenin kim olduğunu bulmak konusunda kararlıdır ve işin içine bir de cinayet girince korumasının uyarılarına kulak asmaksızın olayın daha da üstüne gider. Olayı araştırırken Hollywood ünlüleri hakkında skandal niteliğinde bilgiler de edinir. Bu sürede tek bir kişiye güvenir, koruması Calvin Dean'e.

Acaba dedikodu yazarlığı ve edindiği bilgiler Tina'nın sonu mu olacak? Ya da birkaç gün sonraki köşesinin başlığı...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2011
 • Sayfa Sayısı:
  272
 • ISBN:
  9786055514327
 • Çeviri:
  Yasemin Büte
 • Yayınevi:
  Feniks Yayınları
 • Kitabın Türü:
EYUP TETİK 
27 Haz 22:46 · Kitabı okudu · 9 günde · Beğendi · 7/10 puan

yazar çok güzel bir polisiye konusunu ele alarak harika bir kitap yazmıştır lakin benim bu aralar polisiye kitablarını hiç akışkan bulamadığımdan dolayı zorla bitirdim. her polisiye romanı gibi bunun sonu da hiç beklemediğim bir kişi katil olarak ortaya çıktı. biraz yaşlıların özellikleri abartılmış lakin güzel bir romandı romanda en çok hoşuma giden kısmı gazetecinin nette yazıştığı "ManInBlack72" adlı kişinin kim olduğunu çok merak ettim ve elbette tahmin ettiğim kişi çıktı.

Polisiye seven herkese önerebileceğim bir roman...