1000Kitap Logosu
Silüet
Silüet
Silüet

Silüet

OKUYACAKLARIMA EKLE
9.4
5 Kişi
7
Okunma
5
Beğeni
67
Gösterim
120 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 3 sa. 24 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Perseus Yayınevi · 2021 · Karton kapak · 9786257699112
Hiçbir hastalık, hayal gücünün verdiği hasarlardan daha büyük hasara sebep olamaz.” İşten çıkarak eve gelen Aktan karısının cansız bedeniyle karşılaşır. Oğlu da ortalarda yoktur. Kendisi ise karısını öldürmekle suçlanmaktadır. Karısının katilini ve oğlunu kaçıranı bulmaya karar verdiğinde geçmişiyle yüzleşecek, bilmediği sırlar açığa çıkacaktır. Bir yandan sırlarla uğraşırken bir yandan da sebepsizce karşılaştığı ve gerçeklik mi yoksa halüsinasyon mu olduğuna bir türlü anlam veremediği o silüeti takip edecektir.
3 mağazanın 3 ürününün ortalama fiyatı: ₺15,58
9.4
10 üzerinden
5 Puan · 2 İnceleme
Pırıl akaydın
Silüet'i inceledi.
120 syf.
·
3 günde
·
Beğendi
·
10/10 puan
Özellikle bazı cümlelerin içime işleyişi, düşündürücülüğü eşliğinde, keyifle okuduğum bir kitaptı. Artık aynaların ve hayal gücünün sandığım kadar masum olmadığını biliyorum :)
Silüet
9.4/10
· 7 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
120 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Kitap Yorumu//Silüet-Çiğdem Bilgin . İşten çıkarak eve gelen Aktan karısının cansız bedeniyle karşılaşır. Oğlu da ortalarda yoktur. Kendisi ise karısını öldürmekle suçlanmaktadır. Karısının katilini ve oğlunu kaçıranı bulmaya karar verdiğinde geçmişiyle yüzleşecek, bilmediği sırlar açığa çıkacaktır. Bir yandan sırlarla uğraşırken bir yandan da sebepsizce karşılaştığı ve gerçeklik mi yoksa halüsinasyon mu olduğuna bir türlü anlam veremediği o silüeti takip edecektir. . Kitap ince ama etkili. Editörlüğünü ben yaptım eserin. Keyifle de yaptım. Aşırı hızlı okutuyor kendini. Her an ne olacak diye okumaktan elinizden bırakamıyorsunuz zaten. Gizemler, sırlar vs. konuları içeren cinayetli kitapları seviyorsanız bunu da çok seversiniz. Eline, koluna, kalemine sağlık yazarın
Silüet
9.4/10
· 7 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
6