1

1 Ocak 2024

O kadar üzgün ki "müslümanlar" havai fişek patlatırken Filistin için ağlıyor!..
Mekke'nin Fethinin 1393. yılı mübarek olsun. "Kim bir kavme benzerse o da onlardandır." •Hz. Muhammed ﷺ Elhamdülillah ben bilinçli bir müslüman olduğumu düşünüyorum; Hristiyanların yılbaşını kutlamıyorum. peki ya sen?
Reklam
Günaydın 😂 2024
“Saatler gece yarısına geldiğinde hepimiz yeni bir başlangıç yapacağız. Ve sizi bilmiyorum ama benim yeni bir başlangıca çok ihtiyacım var..” (🎬 How I Met Your Mother)
-Yalnızlık zor değil mi ya Ebu Zer? +İnsanlar daha zor...
Dünya mı yıkılsın yoksa bir bardak çay mı içersin? deseler. “Ben çayımı içtikten sonra dünyanın canı cehenneme” derim. ~Dostoyevski~
Reklam
Günaydın
Dünün aynısı 😒
Yeni yıl, yeni ay, yeni hafta, eski hayat... Günaydı
Benim ‘kutlama’ anlayışım böyle:)
2024’te Allahtan güzellikler bekliyorum.. Ümit ediyorum her şeyin daha iyi olacağına.. Yeni bir sayfa açmak ve onu verimli doldurmak üzere Allahtan güç vermesini istiyorum.. Yeni yılı kutlamak için kutlamıyorum..ama yeni bir yılın yeni bir hediye gibi gelmesini temenni ediyorum.. Sanki gitgide her şey kötüye gitmiyormuşçasına, sanki dünya kötü bir zamana gelmemiş gibi istiyorum tüm bu dileklerimi.. beklenti içine giriyorum..umut ediyorum.. yeni aldığım peçetede içtiğim kahvede yaptığım kurabiyede senenin bu ilk gününde tüm bu beklentilerin yansıması ve heyecanı var.. ama eski heyecanım da kalmamış gibi..
151 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.