Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Gönderi Oluştur
dünyanın kaç harikası var biri de yutkunmak,
Sayfa 67 - 5 Eylül 23'Kitabı okudu
Reklam
dedim benim seninle kırk kere fotoğrafım var senin bundan kırk kere haberin yok
Sayfa 48 - sadece, sadece bir kez -sonuncusuydu-Kitabı okudu
tenimde ışıyan bir ışık çiçeği bu kadar yoracağını bilmezdim sevgilim… benimle yıka ellerini
Gözlerinin ertesinde doğru yoldan sapmak İnancımı bir kenara bırakmak ve sonrasında her cümlene tapmak Cennetinde yanmak,
seni bir yabancı gibi karşıma alıp bunun dayanıklı bir şey olmadığını sürekli kılınmadığını, çünkü aşkın yapılan bir şey olmadığını, başlangıçta bir melek konduğunu sonunda bir kelebek öldüğünü, yani kısacık sürdüğünü, oysa hayatın bir korkular ve alışkanlıklar bütünü olduğunu,
Reklam
Geri döndü zalım 🥹🥹🥹
esra

esra

@darginhavsala
·
26 Ağustos 2022 23:20
 Senin adını verdiğim kedim, o da terk etti beni.
 Senin adını verdiğim kedim, o da terk etti beni.
Sana  iyileşmeyi umarak geldim.
-Sen benim son umudumsun. (sessizlik)Kitabı okudu
"Bugün Lotte'ye gidemedim, başımdan savamadığım insanlar bana engel oldu. Ne yapayım diye düşündüm. Uşağımı ona gönderdim, sırf bugün onu görmüş biri yakınımda olsun diye. Onu öyle bir sabırsızlıkla bekledim, öyle bir sevinçle karşıladım ki! Utanmasam tutup alnından öpecektim. (...) Lotte'nin bakışlarının onun yüzüne, onun yanaklarına, onun ceketinin düğmelerine ve yakasına demiş olduğu duygusu benim için her şeyi öyle ilahi, öyle değerli kıldı ki!"
Sayfa 37 - İş Bankası Kültür Yayınları / mutluysak, nedeni hayalet gölgeler değil mi?Kitabı okudu
Reklam
Ve sen; git tabi.. Git. Kalırsan masumlar ölür. Nükleer savaş çıkar, borsa çöker. Sen şimdi git, kalırsan ülkenin yer şekilleri değişir. Jeolojik dönemler filan... Taş taş üstünde kalmaz, güvercinler ölür. Sen şimdi git, ben senden nefret edersem güzel olur.
alışırım konuk oyuncu olup kaçınılmaz sonlarıma,