Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

3 Mayıs Türkçüler Günü

Milletler fedakar ferdlerin çokluğu nisbetinde yükselir.
Hüseyin Nihal Atsız
Hüseyin Nihal Atsız
Türk Ülküsü
Türk Ülküsü
Ne mutlu Türküm diyene!!
Reklam
Günümüz kutlu olsun
Çağ açıp çağ kapatan büyük komutan HZ Fatih Sultan Mehmet han'ın vefatının yıl dönümünde saygı ve sevgiyle anıyoruz. Ruhun şad olsun ATAM.
3 Mayıs
Ağaç kovuğundan çıkmadık, gökten zembille inmedik. Tesadüfen olmadık, toplamayla oluşmadık. Tarihte Türk’tük, halde Türk’üz, istikbalde de Türk olacağız.”
3 Mayıs Türk ve Türkçülük günümüz kutlu ola!
Reklam
“Ağaç kovuğundan çıkmadık, gökten zembille inmedik. Tesadüfen olmadık, toplamayla oluşmadık. Tarihte Türk’tük, halde Türk’üz, istikbalde de Türk olacağız.” 3 Mayıs Türkçüler Gününü Kutlarım.
" Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeye tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk'üm. Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülük'dür.
Hüseyin Nihal Atsız
Hüseyin Nihal Atsız
3 Mayıs ruhu her daim yaşasın ..
Hilâl Morkoç

Hilâl Morkoç

@HilalSima
·
10 Aralık 2022 09:17
Türkçülük sadece Türkçüyüm demekle olmaz biraz da başarılı olmalı
"Başkurtlar bozkırdaki bir ırmak kenarında , keçe çadırlarda yaşıyordu . Toprak hiç sürülmemiş , ekmek yiyen de yoktu .. Hepsi sağlam yapılı , neşeli insanlardı ; bütün yazı bayram gibi geçiriyorlardı . Halk tümden cahildi; Rusça bilen yoktu ama tatlı insanlardı ."
Sayfa 72 - türkiye iş bankasıKitabı okudu
Reklam
“O” benim süslü çiçeğim..🇹🇷❤️
Taş kırılır, Tunç erir ama Türklük ebedidir.
Taş Kırılır, Tunç Erir, Ama Türklük Ebedidir! - Mustafa Kemal Atatürk 3 Mayıs Türkçüler Günü kutlu olsun!
Bugün 3 mayıs, Türkçülük Günü 🇹🇷
yaziliharfler

yaziliharfler

@yaziliharfler
·
20 Şubat 16:43
Birgün mutlaka
Türkçü Türkiye
Sayfa 19
Benim Türk milletine, Türk cemiyetine, Türklüğün istikbaline ait ödevlerim bitmemiştir, siz onları tamamlayacaksınız. Siz de, sizden sonrakilere benim sözümü tekrar ediniz. "Ne mutlu Türk’üm diyene " -Gazi Mustafa Kemal Atatürk
195 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.