Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

3 Mayıs Türkçüler Günü

Ne Mutlu korkmadan, yüksek sesle Türk’üm, Doğruyum, Çalışkanım diyebilene! Türkçüler günü🔥 Mübarek olsun!
Türkçülük Günü Kutlu Olsun.
Türklük kimsenin tekelinde değildir. Türkiye Cumhuriyetinde yaşayan , kendini Türk adleden herkes Türk'tür. Ziya Gökalp çizgisindedir. Yalnız , İlimde Türkçülük olmaz. İlim nerdeyse alınır.
Reklam
Ey Türk milleti! Sen ne güçlü ve dayanıklı şeysin! Bir türlü yıkılmıyorsun! Ötüken,1971
Sayfa 63
3 MAYIS RUHU EBEDİYEN YAŞASIN! Türkçüler Günü Kutlu olsun! 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
3 Mayıs ruhu ebediyen yaşasın.
3 Mayıs bizim günümüzdür. 3 Mayıs bir ruhtur. Bugünkü parti dincilikleri, nurculuk ve moskofçuluk safsataları geçerek ve ortada yalnız 3 Mayıs yürüyüşünü yapan Türkçüler kalacaktır Bu yürüyüş devam ediyor. Türk orduları Ata ruhlarını dolaştığı Altay ve Tanrı dağları eteklerinde geçit resmi yapıncaya kadar devam edecektir.
Hüseyin Nihal Atsız
Hüseyin Nihal Atsız
Bilsin ki cihan ben bu cihanın nesindeyim,: Bir ülkünün mehabetinin zirvesindeyim. Dünya denen mezellete dalsın her isteyen; Ben ırkımın şeref taşan efsanesindeyim.
Hüseyin Nihal Atsız
Hüseyin Nihal Atsız
Türk'ü sevdim, seveceği Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış, felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş. Hepsi Kabul! TÜRK IRKI SAĞOLSUN!
Nejdet Sançar
Nejdet Sançar
Türkçülüğün diriliş günü kutlu olsun
Saraylarda süremem, dağlarda sürdüğümü Bin cihana değişmem, şu öksüz Türklüğümü Biz Türküz. Tarihimize ve en yakın mazimize dayanarak Türküz der ve bundan haklı bir iftihar duyarız.🇹🇷
Hüseyin Nihal Atsız
Hüseyin Nihal Atsız
Reklam
3 Mayıs Türkçülük günümüz kutlu olsun 🇹🇷
Türkçülük, dün bir kaynaktı; bugün çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde yabancı duygu ve düşüncelerden gelen bütün engeller yıkılacaktır.
195 öğeden 121 ile 130 arasındakiler gösteriliyor.