Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol
Aşk, en güzel bahanesidir şiirin.
Kelebeğin Rüyası
Keşke hepiniz benim kafamın içinde olabilseniz.Acayip geyik dönüyor
The Big Bang Theory
Reklam
"bu iyilik mi yani ?" "beklentilerinizi karşılamayamadığı için iyi kalpli birini yok etmek mi ?"
Eskilerden pek bir şey kalmadı. Zira hatırlayanlardan yaşayan yok artık.
Bir Zamanlar Anadolu'da (2011)
-Ya doktor, bir insan bir başkasını cezalandırmak için hakikaten kendini öldürebilir mi? -E zaten intiharların çoğu başka birini cezalandırmak için yapılmıyor mu Savcı Bey?
Sayfa 151Kitabı okudu
"Sahip yok, kalp kırıklığı yok."
"Oyuncak Hikayesi 3'ü izlerken, terk edilen ve oyun odasının tiranı kesilen ayının, hayatta kalma felsefesini özetleyişi karşısında gözyaşlarına boğulduğumu anımsıyorum: "Sahip yok, kalp kırıklığı yok."
Sayfa 198Kitabı okudu
Reklam
Kasaba (1997)
"Bu tarlalardan, bayırlardan kurtulmak için okumadın mı sen? Bütün bu bilgiler ne işe yarıyor anlamadım gitti."
aşk, psikoloji, dramatize ediş
"Hayat böyle bi şey işte. Belki de ayrılıklarla az acılı bi ölüm provası yapıyoruz. Ne kadar çok ayrılık, o kadar hazırsın ölüm acısına."
True Beauty
... Bazıları, kalbindeki arzunun ne olduğunu bilmiyor olabilir. Ve bazıları, isteklerini bilse de tereddüt edebilir. Fırsatlar, ani bir yaz fırtınası gibi ortaya çıktığında. Sadece hazırlıklılar, onları elde edebilir. ...
Bne
“Zaten insan dediğin yediği her kazıktan sonra “Yok abi bundan sonra kimseye güvenmem ben,” deyip de her seferinde kazık yemeye devam eden bir canlı türüdür.”
Küsürat YayınlarıKitabı okudu
58 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.