Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
"... Öldürmenin inancın bütün ilkelerine ters düşen kötü bir şey olduğunu görmemek mümkün değildi. Ve her şeye rağmen kiliselerde, ordularımızın başarısı için dualar ediliyordu..."
Dönüşüm
"... bir kimse öfkeden felç olabilir. Çok kötü bir olaya tanık olan bir kişinin gözü kör olabilir. Afoni (ses kısıklığı), afazi (konuşma bozukluğu), agrafi (yazı yazamama), anestezi (duygusuzluk), hiperestezi (aşırı duyarlılık) birer dönüşüm mekanizmasıdır."
344 syf.
10/10
·
3 günde okudu
Kuşlar Cehennemde De Şarkı Söyler Mi?
Kuşlar Cehennemde De Şarkı Söyler Mi?
Seneler önce eski bir 2.el kitapçıda gezerken adı ilgimi çektiği için aldığım kitabı, elimden hiç bırakmadan okuyacağım aklıma gelmezdi. Birçok defa okumaya başlayıp bir türlü bitiremediğim kitap için şimdi suçluluk duyuyorum. Kitabın gerçek bir hikaye olması başlı...
''Sadece kötü şeylere veda et. Kaybolmuş hissettiğin zamanlara, 'evet' yerine 'hayır' cevabını aldığın zamanlara, tüm yara berelere, tüm baş ağrılarına, cidden son kez yapmak istediklerine veda et.'' (How I Met Your Mother)
Tanıdık
İsterdim daha uzun kalabilmenizi burada; Ancak burası kötü bir muhittir: Herkes yapacak başka bir işi, Uğraşı yokmuş gibi, Komşusunun adımlarını izler, Ne yapsan dedikodu olur burada.
10bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.