1000Kitap Logosu
"Gidip de dönmemek, gelip de kavuşamamak var. Dünya üç günlük, biz dördüncü günü beklerken kaderde aynı düşmek de var." Mehmet Efendi, hayatın anlamını düşündü. Her yeni bir güne başlarken, sevdiklerimizin ölümsüz olduğunu düşünüp, onları hep ihmal edildiğini sonralara sığınıp, şimdiyi unutup belki de hiç gelmeyecek yarınlarda kaybolunduğunu... Bu düşüncelerin gölgesinde mırıldandı. "Oysaki asıl olan yaşanılan andı, sonrası sonraya nasipti. Ne güzel bir sözdü, nasipten öte köy yok," diye iç geçirdi.
Zalımın kızı :)
Bir kadın ki seni kendine bağlamak için günlerce türlü hokkabazlıklarla, türlü işvelerle çalışmış... Zevk duyduğu müddetçe seni kendine esir etmek için her türlü müsaadede bulunmuş... Artık şimdi bir zevk duymamaya başladığı için bugün senin kahreden üzüntüne ilgisiz, şimdi başka zevklere, başka aşklara yönelmiş, kendisini kurtarmak istiyor...Ayrılığı seni kahrettiği, helak ettiği halde kendisi ilgisiz...Ne hakla?..
104 syf.
·
4 günde
·
2/10 puan
Neresinden baksanız tutarsız, mantıksız ve başarısız bir polisiye eseri. Bir bakıyorsunuz romans, bir bakıyorsunuz masal, bir bakıyorsunuz hikaye, daldan dala.
Define
7.5/10 · 592 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
10bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.