Okumak kadar güzel bir şey varsa, gel beraber okuyalım.
-Nayino

Ben galiba bütün dua hakkımı ilkokulda tahtaya kalkmamak için kullandım
-Nayino

Gece gökte yildizlarda
Dinleyun dertlerumi
Yarde iman kalmadi hoy nayino
Bilmeyi hallarumi
Nayinoma Kurbanis oy

https://www.youtube.com/watch?v=REG07a7p7h4

27.10.2017
Canım, zamanımın en güzel anı.. Öyle bir an ki ömrüm içinde hapsolmuş. M....., adın gözlerimin ışıltısı. Sesin, çölümde tadına doyamadığım en tatlı su..
Söz söylendikçe eskiyor, anlamları soluyor. Oysa yıllandıkça artıyor duyguların coşkusu. M....., hasret öyle bir körüklüyor ki gönül yangınını, söndürmek için dökülen her damla alev kesiliyor.
Hayalinle yaşıyorum sevgili, odamın tavanına bakıp gülümsemem ondan. Aynalarda bakışını hissedip utanmam ondan. Yüreğimin dolup dolup taşması ondan.
Kokunu bilmiyorum, hiç dokunmadım tenine; bir yerlerde var olmanın tesellisiyle avunuyorum. Birgün -gelecek mi bilmediğim o gün- gözlerimle dokunmanın umuduyla teselli buluyorum. Sesine sarılmak istiyorum sözümle. Kalbimi hasretinle dolduruyorum. Hasretin yokluk kokuyor yârim… Yokluğun kokusunu bilir misin? İçine çektiğinde ciğerlerini nasıl boşlukla doldurduğunu bilir misin? O boşlukta nasıl kaybolunur, nasıl hem diri hem ölü, hem var hem yok olunur bilir misin? Hasretin nayino, hasretin buram buram yokluk kokuyor…