1000Kitap Logosu
Ömer faruk kaya
TAKİP ET
Ömer faruk kaya
@ofk4
7 okur puanı
27 Kas 2021 tarihinde katıldı.
9
Kitap
6
İnceleme
0
Alıntı
0
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
424 syf.
·
6/10 puan
Uzun süredir rafta bekleyen yetim kraliçe sonunda okunabildi. Kitap, ilk sayfalarda biraz ağır ilerlemesiyle birlikte anlamlandıramadığım komplike bir kurgusu vardı. Ama daha sonra kitap aktıkça aktı ve nihayet sürekleyci kavramına erişmiş oldu. ️ Kitap, Yazarın ilk fantastik denemesi olmuş Bence iyi de olmuş. Hoş vakit geçirtecek ve sizi farklı diyarlara götürecek bir kitap arıyorsanız Yetim kraliçe tam size göre )
Yetim Kraliçe
8.0/10
· 43 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
2
368 syf.
·
8/10 puan
Lisa m Stsasse'den harikulade bir devam kitabı... ilk kitaptaki bazı soru işaretleri ve zihinde oluşan karışıklıkların hepsi bu kitapta son buluyor Final kitabını da okuyup bu seriye veda etmek, heyecanlı ve hüzünlü olacak ️
İsyan
7.5/10
· 51 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
6
384 syf.
·
8/10 puan
Distopya denilince ben de akan sular durur. Aksiyonu ve heyecanı hemen hemen hiç kesintiye uğramayan bu eser, Lisa stasse için harikulade bir başlangıç kitabı olarak gözüküyor. Kitap çoğu distopik kitap gibi gelecekte geçiyor ama yukarıda da görüldüğü üzere çok farklı bir kurguya sahip bir gelecek... ️ Karakterlerin işleniş biçimi, diyaloglar ve olay örgüsü son derece okumaya değerlikte kaliteye ve akıcılığa sahipti. Son olarak sürgün serisi 3 kitaptan oluşuyor ve şuan kitapyurdun'da 30 TL gibi fevkalade bir indirimle yerini alıyor. Benim gibi distopya aşığı olanlar kaçırmasın derim ️:)
Sürgün
6.8/10
· 79 okunma
Okuyacaklarıma Ekle