Afşin, İlk Öğretmenim'i inceledi.
25 Kas 05:18 · Kitabı okudu · 1 günde · 8/10 puan

Kısa ve öz bir hikaye. Lenin zamanı sovyet rusya'sında başlayan hikaye 2.dünya savaşı sonrasında bitiyor. Bir öğretmenin bir öğrencisi için neler yapabileceğini gösteriyor. Aynı zamanda kadın olmanın zorluğunun zaman mekan rejim farketmeksizin zorluğunu da anlıyorsunuz. Tüm öğretmenlerin Öğretmenler Günü kutlu olsun.

Burada bulunan bütün öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının öğretmenler gününü kutluyorum! Bu sene de bugün sadece doğum günümü kutladım ama umarım önümüzdeki sene ben de meslektaşınız olarak kendime çifte kutlama yaparım. Heyecanla o günü bekliyorum :)

Başta kendim olmak üzere tüm öğretmenlerin öğretmenler günü kutlu olsun.

Öğretmenler Günü
Öğretmen, doğan güneşe benzer. Etrafını aydınlatarak karanlıklara meydan okur. Öğretmenlerimin ve bütün eğitimcilerimizin gününü en içten duygularımla kutluyorum. (M. EDİŞ)

Öğretmenler Günü
Öncelikle saygıdeğer arkadaşım Fatma MAMİK öğretmenin ve 1000 kitap da bulunan diğer öğretmen ve öğretmen adaylarının öğrretmenler günü kutlu olsun.

Öğretmenler Günü
Öğretmen bir kandile benzer, kendini tüketerek başkalarına ışık verir.
M.Kemal Atatürk

Tüm öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarının öğretmenler günü kutlu olsun

19 Kasım Dünya Erkekler Günü'ydü. Ulan tek kişi de çıkıp kutlamadı,kimse tweet atmadı,siyasiler mesaj yayınlamadı zaten ben de bugün öğrendim. Varsa yoksa öğretmenler günü, kadınlar günü,şu günü bu günü. Bu çifte standartı şiddetle kınıyorum( şiddetle kınamak hakkında hiçbir fikrim yok. Adam mı dövülüyor. Bak işte gene erkekler dayak yiyor.). Bitti.