1000Kitap Logosu
Mustafa Korkut Dede
Mustafa Korkut Dede
Mustafa Korkut Dede
TAKİP ET
Mustafa Korkut Dede
@ownerofcosmos
Yalnızca Samanyolu Galaksisi'nde yarım trilyona yakın yıldız bulunduğuna göre, bizimki akıllı canlıların yaşadığı tek gezegen olabilir mi?
Geleceğin Yazarı
Üniversite
Samsun
Samsun, 23 Ekim
39 okur puanı
10 May 2020 tarihinde katıldı.
31
Kitap
8
İnceleme
73
Alıntı
1
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Mustafa Korkut Dede
Canavar'ın İnternet'teki Sayısı: 666'ı inceledi.
115 syf.
·
4 günde
·
Beğendi
·
9/10 puan
Günümüzde kovid virüsü var ve bu kitapta iğne yöntemi ile insanlara çip yerleştirileceğinden bahsediyorlar. Gündemimiz (2021) virüs ile beraber çip idir. Kutsal kitapların geçmiş kişiler ya da var ise gizli üstün ırklar tarafından oluşturulduğu fikri bende bir kez daha hortladı. Masonlar tarafından yönetildiğinin ve adım adım bu dünya üzerinde deneyler yapıldığının düşüncesi bende daha çok netlik kazanıyor. Ayrıca zihin ile alakalı merak ettiğim sorunun cevabını bu kitapta buldum. Teşekkürler Sunn.
Canavar'ın İnternet'teki Sayısı: 666
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
Günümüzden şöyle yaklaşık 1100 yıl öncesine dönelim. 896 yılında Hristiyan Kilisesi'nin bir konseyinden yayınlanan genelgeyle insan düşüncesi ve bunun düşünsel dünyadaki kökleri "ortadan kaldırıldı". Daha önceden bilinen insanın vücut, ruh ve zihinden oluşan üçlü yapısının yerini sadece vücut ve ruhtan oluşan ikili bir yapı aldı. İnsanın zihinsel dünyadaki içsel kökleri yok sayıldı ve o andan itibaren resmen görmezden gelindi. En azından antroposofist tarih araştırmacıları Hristiyan dünya görüşündeki bu gelişmeleri böyle yorumluyor.