1000Kitap Logosu
Mustafa Korkut Dede
TAKİP ET
Mustafa Korkut Dede
@ownerofcosmos
Yalnızca Samanyolu Galaksisi'nde yarım trilyona yakın yıldız bulunduğuna göre, bizimki akıllı canlıların yaşadığı tek gezegen olabilir mi?
Geleceğin Yazarı
Üniversite
Samsun
Samsun, 23 Ekim
40 okur puanı
10 May 2020 tarihinde katıldı.
31
Kitap
8
İnceleme
73
Alıntı
1
İleti
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Şunu zihninden çıkarmamalısın ki, yeni, ileri ve gelişime yönelik olan her şeye, hemen her zaman, eski kavramların izleyicileri tarafından karşı konulur. Kişisel deneyimlerimden konuşuyorum: Geleceğe ait şaşırtıcı ihtimalleri açıklayan düşünce ne denli cesur okursa, bilim kılığına bürünerek faaliyet gösteren gericilerin gösterdiği karşı kıyma da o denli dehşetli olur. Herhangi bir savaşı üstlenmekte tereddüt etme, çalışmayı ve deneyler yapmayı sürdür. Doğru yoldasın. Düşüncen için, halkların, bilimin ve yaşamın zaferine ulaşan, alevden yeni bir yol aç.
2
Mustafa Korkut Dede
Kayıp Besmele'yi inceledi.
320 syf.
·
5 günde
·
Beğendi
·
6/10 puan
Ebced değeri hakkında ve esmalar, tabletler hakkında geniş bir bir edileceğiniz ve 19'un İslamiyette sihirli bir kelime olduğunu hissedeceğiniz güzel ve sürükleyici bir kitap. Okudukça sizi başka kaynaklara itiyor yani araştırma yapmaya yönlendiriyor. Fakat çıkarılan ayetler, 19 adet (henüz bilinmeyen) özel bilgi, bunlar için derin bir düşünce yaratıyor. Şimdiden keyifli okumalar.
Kayıp Besmele
7.7/10
· 28 okunma
Okuyacaklarıma Ekle
6
2
...
133 öğeden 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.