- Şaraptaki balık -'ın Kapak Resmi

" Canım nasıl yanıyor... içim içim eriyor sandığın gibi değil geçmiyor.."

" Gelsen de anlatsam seni sana...gelsen de baksam yüzüne son bir kez daha gelsen de yaksak geceleri....
gelsen de görsen içimdeki seni... içimdeki bizi , içimdeki çocuğumuzu, içimdeki bu özlemi bu sevdayı bu merhameti bu aşkı sana gösterebilsem... ama gelmiyorsun , herkese gülken neden bana dikensin ki neden?"

"İçimde büyüttüğüm küçük çocuğun ikimizin çocuğu olduğundan haberin yok."

" Sevmek nedir bilir misin sevmek dediğin kirpiklerinin sayısı, saç şeklinin adı, yürüyüş şekli, gülümsediğinde hangi damarlarının oynadığı , kaç dişinin göründüğü , ve o gözlerinin kokusu bunların hepsini ezbere bilmektir. Ama siz bilmezsiniz çünkü siz insanlara bakıyorsunuz ama göremiyorsunuz."

" Yere göğe sığdıramadığın insan bir hoşçakal'a sığdırıyor ya ölüyor be abi ölüyor insan."

" Dün gece saat 02.45 sıralarında hıçkırarak ağladığım sırada katil oldum. kimi mi öldürdüm onunla olabilme ihtimallerini teker teker bıçakladım. Yastığım kan kokuyor. "

#ÇANAKKALEGEÇİLMEZ #18 MART
Çanakkale'yi geçilmez kılan bütün şehitlerimize ve Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'e, aziz hatıralarına saygı ve minnetle...

" Benle konuşma baban kızar hadi git uyu.
dedi ben ise ;
- evet babam her gün kızıyor bana -senin gibi kalpsiz birine nasıl aşık oldum- diye her gün ama her gün kızıyor ve her gün biraz daha öldürüyor gerçekler..."

" Küçük bir hata nasıl mahvediyor...insanı nasıl da öldürüyor... her gün adım adım yok oluyorsun ama kimse görmüyor küçük bir hata bütün hayalleri, umutları yok ediyor ve ölüyor insan ölüyor... onunla konuşurken hıçkırıklarla ağladığın zamanlar beliriyor gözlerinde nasıl da acıtıyor kalbini ulaşamadıkların eyvallah diyorsun eyvallah ama kalbin kan bere içinde isyan ediyor nefesin kesiliyor yastığın ıslanıyor biraz daha sızlıyor için vücudun acıya daha fazla dayanamıyor ve yorgun düşüyor uyuyakalıyorsun gözlerini açtığında tekrar sızı içindeki derinliklerden gün yüzüne çıkıyor ve bir gün daha ölüyorsun."

Üzerine bastırarak tekrar paylaşıyorum...
beğenme yorum lazım..
Şu kullanıcı adına takılanlar var arkadaşlar beğenmiyorsanız isim önerisinde bulunun da yapalım demi öyle bilmiş bilmiş konuşmak kolay yani daha iyi bir fikriniz varsa tabii ki de değiştirebilirim. @cemerendemirel beycim daha iyi bir öneriniz falan varsa yüksek müsaadenizle fikrinizi alabilir miyim:)