Akış
Ara
Ne Okusam?
Giriş Yap
Kaydol

Murad

Murad
@protonobilissimos
“Onlar erdi muradına Biz eremediysek Murat bey utansın” | instagram || tumblr || soundcloud || frameby | protonobilissimos
Tarih Öğretmeni/MEB
Pendik
143 okur puanı
Temmuz 2019 tarihinde katıldı
Asla unutmayın, demişti annem bize. Dünya bir hayalle başladı. Yaşamlarımız da öyle. Hayal kurmaya devam edin, kızlarım. Dünya bildiğinizden daha büyük.
Reklam
364 syf.
·
Puan vermedi
Karanlık ve Tatlı Zehir
Karanlık ve Tatlı ZehirJudy I. Lin
7.6/10 · 20 okunma

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Düşmanlarımızı affetmemiz gerektiğini okuyoruz fakat dostlarımızı affetmemiz gerektiğini okumuyoruz. Cosimo de Medici
Çözdüğüm her problem diğer problemleri çözmeye hizmet edecek bir kural haline geldi. Rene Descartes
Reklam
''Hayal edin ... " diyecekti Hitler, Kavgam okuyucusuna
"İşinden mi memnun değilsin?” diye sordu Jimi. Hafifçe gülümsedi Minjun. "Hayır. Sadece arayıştayım." "Arayış?" "Bayan Youngju söylemişti, insanlar çabaladıkları sürece arayışta olurmuş."
“Bir keresinde, roman karakterlerinin hepsi biraz uyumsuz kimselerdir, o yüzden yaşamın içinden, sıradan insanları temsil ederler demiştin ya. Hepimiz uyumsuz olduğumuz için birbirimize çarpınca incinip incitiyoruz işte. Bu senin de sıradan bir insan olduğun anlamına geliyor. Hepimiz öyleyiz. Yaralayarak yaşıyoruz."
-Bildiklerine dikkat et sorunların oradan başlar 3 Body Problem
-kaprislerin ve bir kişilik hayallerin başka insanlara eziyet olduğunu fark edememişlerin sancılarını çekiyoruz, dedi ve sigarasından bir nefes çekti. sanki duman içinde kaybolup bu dünyaya isyan ediyordu. ne garip diye düşündüm.
Reklam
içimde tükettiğim zamana baktım elimi göğsüme getirip. biri tarafından izleniyormuş hissine kapıldım. biraz heyecan biraz hayal kırıklığı ile elimi çektim.
Kanlı sömürgecilik tarihinin daha başından itibaren, kan rengiyle altın parlaklığı birlikte yürümüştü. Sömürgeler yıkılana kadar altın ve kan sömürgeciliğin damgası olarak kalacaktı.
1.687 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.