Giriş Yap
Kirve Amerika
TÜSİAD yeri geldiğinde Atatürk ilke ve devrimlerinin koruyucubaşısı geçiniyordu. Ama AKP iktidarında gördü ki, yalan kutsaldır ! Recep Tayyip Erdoğan her ne kadar gençliğinde "Amerika şeytandır, Amerika deccaldır" dediyse de, olgunluk çağında anladı ki Amerika'nın kucağına oturmadan sünnet dahi olamazsın.
Reklam
Türkiye'nin en büyük hastanesini demiryolu ulaşım hizmetine bağlama
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yarın Ankara Atelik Medical City açılışı sırasında açıklayacağı müjdeli haber.
Türk Dışişleri Bakanlığı, Alman Parlamentosu Başkan Yardımcısı Wolfgang Kubiki'nin Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mülteci krizine yönelik politikasını eleştirdiği ve bunu bir "olarak nitelendirdiği açıklamalarına karşı protestosunu bildirmek üzere Almanya'nın Ankara Büyükelçisini bilgilendirmek için Ankara'ya çağırdı. flasbilgi.blogspot.com/2022/09/turkiye-bir...
Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Tanju Bilgiç, Almanya Parlamento Başkan Yardımcısı Wolfgang Kubicki'nin Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a ilişkin ifadelerini en şiddetli şekilde kınadı.
Reklam
Son zamanlarda Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, İsrail'e yönelik eleştirilerinde ve bağımsız bir diş politika oluşturma konusundaki kararlılığında gitgide daha da açık sözlü olmaya başladı. Gazze işgali sonrası Erdoğan, İsrail Cumhurbaşkanı Perez'i Davos'taki Dünya Ekonomik Forumu'nda herkesin içinde azarladı: "Öldürmeye gelince, siz öldürmeyi iyi bilirsiniz."
Reklam
2
302
3.018 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42