Bugün yeni bir başlık atıyorum. 'Yeniden İstanbul' —Recep Tayyip Erdoğan
“Fırsatçılarla mücadele ederken deprem konutlarını tamamlamak için bölgede çalışan firmalara da her türlü desteği vereceğiz.” —Recep Tayyip Erdoğan #ZionistLobbyAttack #ButcherofGaza
“Önümüzdeki aydan itibaren yapımı tamamlanan deprem konutlarını hak sahiplerine teslim etmeye başlıyoruz.” —Recep Tayyip Erdoğan #ZionistLobbyAttack #ButcherofGaza
“Merkez Bankası brüt rezervlerimizin Eylül 2014'ten bu yana ilk kez 134,5 milyar dolara çıktığının müjdesini de sizlerle paylaşmak istiyorum.” —Recep Tayyip Erdoğan #ZionistLobbyAttack #ButcherofGaza
383 syf.
·
Puan vermedi
Yönetim şeklini sevsek de sevmesek de Recep Tayyip Erdoğan gerçek bir lider profiline sahip ve tam bir siyasi deha. Bölgesindeki onca savaşa rağmen hala Rusya ve Amerika ile aynı anda konuşabilen tek lider. Savaşın bir tarafı olan Ukrayna'ya İHA satıp diğer tarafı olan Rusya ile de müzakere yapabilmek kim ne derse desin tek kelime ile siyasi bir başarıdır.
R. Tayyip Erdoğan - Bir Liderin Doğuşu
R. Tayyip Erdoğan - Bir Liderin DoğuşuHüseyin Besli · Meydan Yayıncılık · 2010142 okunma
277 syf.
·
Puan vermedi
Kimi siyasi liderlerin kimi zamanlarda kullandıkları sözler siyaset literatürüne giriyor. Bu kitapta Recep Tayyip Erdoğan'ın siyaset sözlüğüne giren sözlerini bulabilirsiniz.
1111 Maddede RTE Sözlüğü
1111 Maddede RTE SözlüğüEren Demir · Akis Kitap · 201110 okunma
Recep tayyip erdoğan , Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetinde gelip geçici bir siyasetçidir, sakın kıyas yapmayın.
HAMAS’tan açıklama; “Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çabalarına yanıt olarak İslami Direniş Hareketi Hamas, Gazze Şeridi'ndeki Taylandlı tutukluların serbest bırakılma işlemini tamamladı.”
Recep Tayyip Erdoğan, "Aybüke; Öğretmen Oldum Ben!" filminin galasında ağlamış. Benim babam da böyle... Yapıyo yapıyo, TV izlerken ağlıyo.
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.