Giriş Yap
Belki elektrik yoktu, şofben yoktu, bilgisayar yoktu, elektrokardiyografi yoktu, osinografi yoktu, zıplayan genler yoktu, tasmalı köpekler yoktu, pire ilaçları yoktu, teletext yoktu, Reha Muhtar yoktu ve derin dondurucu yoktu o günlerde! Ama insanlık vardı! Peki şimdi ne oldu? Tarih bitti! İnsanlık öldü!
Reklam
Belki elektrik yoktu, şofben yoktu, bilgisayar yoktu, elektrokardiyografi yoktu, oşinografi yoktu, zıplayan genler yoktu, tasmalı köpekler yoktu, pire ilaçları yoktu, teletext yoktu, Reha Muhtar yoktu ve derin dondurucu yoktu o günlerde! Ama insanlık vardı! Peki şimdi ne oldu? Tarih bitti! İnsanlık öldü! Biz de sıkıcı uzatma devrelerinde birbirimizin kuyu­ sunu kazıyoruz.
Günaydın Türkiye... Her nerede yaşıyor ve yaşatılıyorsan.. Reha Muhtar
·
5 yorumun tümünü gör
Ahmet Kaya'nın sözleri üzerine salonda homurtular ve yuhalamalar başlar. Ardından laf atmalar, küfürler ve Kaya'ya çatal bıçak fırlatmaya varana kadar bir arbede yaşanır. Kimi sanatçı ve görevliler Kaya'nın masası etrafında güvenlik oluşturmaya çalışırken, sanatçı Serdar Ortaç'ın 10. Yıl Marşı'nı söylemesi ve Reha Muhtar'ın salondaki herkesi "Bir Başkadır Benim Memleketim" şarkısını söylemek üzere sahneye davet etmesiyle gerginlik iyice artar. Olayların büyümesi üzerine Kaya, apar topar salondan çıkarılıp taksiye bindirilerek uzaklaştırılır.
Eren Keskin: Keskin Bir Hayat, Bircan DeğirmenciSayfa 267 - İletişim Yayınları
Reklam
“İnsan büyüdükçe mi artıyor dertleri?.. Yoksa insan büyüdükçe mi anlıyor gerçekleri? ..” Reha Muhtar
2
8
78 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.48