Giriş Yap
Bilmeniz gereken en önemli şey aynı anda hem iyi düşünceleri aklınızdan geçirip hem de kendinizi kötü hissedemeyeceğiniz.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Yasa düşüncelerinize yanıt verir, içeriklerine aldırış etmez.
216 syf.
·
Puan vermedi
Yaşamınız Değişebilir
Yıllar önce ilk okuduğumda çok değişik gelmişti. Sonra kitap çok kötülendi ama bir neslin düşünce yapısını değiştirdi bence. Bu tarz kitapları kendimdeki ilerlemeyi görmek için belli bir zaman geçtikten sonra tekrar okurum. Böylece kendimdeki gelişimi daha iyi anlarım. Secret kitabı gerçekten farklı bir bilgeliği bize aktarıyor. Eğer mesaj doğru anlaşılırsa yaşamınızı değiştirecek cinsten.
216 syf.
·
235 günde okudu
·
Puan vermedi
Düşüncelerimizin aslında frekanslarının olduğunu, aklımızdan geçen her düşünenin evrene yollanarak aynı frekansta olanları manyetik güçlerin etkisi ile kendimize çektiğimizi anlatmaktadır. Yani ne düşünürseniz başınıza o gelecektir. sırrı kullanabilmek için öncelikle ne istediğinizi netleştirmeniz gerekiyor. Daha sonra netleştirilen düşünceyi şimdiden olmuş gibi yapmanız lazım. Yani öyleymiş gibi yapmalısınız. Tabi olmuş gibi yaşamayı becermek biraz zor olacak. , isteğimizi elde etmek için dileğimiz gerçekleştiği zaman hissedeceklerimizi hissetmemiz lazımmış.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Eğer papağan gibi olumsuzlukları ve sevmediklerinizi tekrarlayıp durursanız kendinizi sözlerinizle mahkum ediyorsunuz demektir. Tıpkı kafesteki bir papağan gibi. Sevmediklerinizden her bahsedişinizde kafese yeni bir parmaklık ekliyorsunuz ve kendinizi iyiliklere kapatıyorsunuz.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
603
6bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.27.30